Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

26 lipca 2009, 08:11

goskaaa czytałem skład" Dog Club Sun" (Italia)antialergico ,zamiast mięsa w składzie tylko ryby,cena niższa od Cibau a jakość wydaje się niezła..30%ryby

Sam za miesiąc przejdę z 1 psem na tą karmę.

Pamiętaj,że rozpatrujemy w kategoriach kryzysowych :wink:
Jest mały minus ich dystrybucja nie wszędzie dociera.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

26 lipca 2009, 08:18

Robert A. pisze:goskaaa czytałem skład" Dog Club Sun" (Italia)antialergico ,zamiast mięsa w składzie tylko ryby,cena niższa od Cibau a jakość wydaje się niezła..30%ryby

Sam za miesiąc przejdę z 1 psem na tą karmę.

Pamiętaj,że rozpatrujemy w kategoriach kryzysowych :wink:
Jest mały minus ich dystrybucja nie wszędzie dociera.
A gdzie mozna ich dostać... wyślij mi jakiegoś linka na pw...

edit... znalazłam jakaś stronę faktycznie skład całkiem całkiem... w tym przedziale cenowym
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

26 lipca 2009, 13:04

Fajny skład tylko nigdzie nie mogę znaleźć ceny...możę byśmy się skusili. Tylko my na wersję Premium Country bo nie ma składzie pszenicy :)
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

26 lipca 2009, 13:24

Ja tez ceny suma sumarum nie znalazłam...
Ale podjełam decyzję, kupuję Brita, ale jednak wersję Care, koszt to 139 zł, mimo że to tylko 12 kg, ale mam jeszcze na jakieś 10 dni pokarmu, także do września nam powinno starczyć... Zwłaszcza że moja suka zjada przed zawodami mniej karmy, a do tego je mięso. Już mam tą karmę sprawdzoną więc nie będę kombinowała...
Awatar użytkownika
Asik L&L&L
Posty:135
Rejestracja:07 czerwca 2009, 11:47
Lokalizacja:Mirosławiec

26 lipca 2009, 13:40

Właśnie miałam napisać skład tej karmy, ale skoro już znasz to nie będę się powtarzać.
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

26 lipca 2009, 14:51

goskaaa pisze:Ja tez ceny suma sumarum nie znalazłam...
Ale podjełam decyzję, kupuję Brita, ale jednak wersję Care, koszt to 139 zł, mimo że to tylko 12 kg, ale mam jeszcze na jakieś 10 dni pokarmu, także do września nam powinno starczyć... Zwłaszcza że moja suka zjada przed zawodami mniej karmy, a do tego je mięso. Już mam tą karmę sprawdzoną więc nie będę kombinowała...
No i wybor gites....Brit Care to naprawde dobrej jakosci karma :)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

27 lipca 2009, 07:22

Dog Club premium Country wygląda imponująco!Owczarz,miałeś rację brak pszenicy a to jest dobry znak :)
Zobaczymy jakie będą ceny ,bo już niedługo rusza ich strona ze sprzedażą detaliczną.
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

27 lipca 2009, 11:20

Mnie by pasowała za tą wersję cena do ok.130zł,powyżej się już nie opłaca, bo jest już wybór innych karm.
Poczyniłem pewne kroki aby się dowiedzieć ceny. Jak coś dam znać :)
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

27 lipca 2009, 16:33

OWCZARZ2 pisze:Mnie by pasowała za tą wersję cena do ok.130zł,powyżej się już nie opłaca, bo jest już wybór innych karm.
Poczyniłem pewne kroki aby się dowiedzieć ceny. Jak coś dam znać :)
Czekamy więc na wyniki Twojego wywiadu ;) Popieram, w takiej cenie 130 zł to byłaby fajna propozycja.
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

27 lipca 2009, 18:36

Dzwoniłem i dowiedziałem się, że pełną parą mają zacząć dystrybucję na całą Polskę początkiem sierpnia i wtedy też będzie ostateczna cena widoczna na ich stronie internetowej. Narazie karmę można dostać podobno tylko w północnej Polsce. Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do sierpnia :)
Biguś Mimi
Posty:1
Rejestracja:27 lipca 2009, 21:23

27 lipca 2009, 21:31

fiolek03 pisze:Witam .Wcześniej wysłałam już wiadomość ale gdzieś się zapodziała. Mamy psa rasa Beagle.Pieska mamy od 10 m-cy jest cudowny , ale jest problem z włosami.Wypadają mu masowo.Bez względu na porę roku.Od poprzednich właścicieli wiem , że taka sytuacja była od zawsze.Cały dom jest zasypany .Nie można go nawet pogłaskać , ponieważ na rękach zostają kłębki włosów.Dotychczas był na karmie Belcando. Weterynarz po badaniu doradził , żeby zmienić karmę , ponieważ być może ma za dużo białka.Lecz nie doradził jaką karmę wybrać.Bardzo proszę o pomoc.Pies waży 22kg.
Mam to samo z moją 10 miesięczną sunią Beagle. Masowe wypadanie sierści + przewlekłe stany zapalne ucha.
Na suchej karmie bylo źle, na jedzonku gotowanym jeszcze gorzej. Wyeliminowałam suni z pożywienia drób oraz gluten. Od 3 tygodni sunia je Bento Kronen NB Growth Lamb&Rice. Jest ogromna poprawa. Nie musze codziennie odkurzać :wink:
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

27 lipca 2009, 23:56

Biguś Mimi pisze:
fiolek03 pisze:Witam .Wcześniej wysłałam już wiadomość ale gdzieś się zapodziała. Mamy psa rasa Beagle.Pieska mamy od 10 m-cy jest cudowny , ale jest problem z włosami.Wypadają mu masowo.Bez względu na porę roku.Od poprzednich właścicieli wiem , że taka sytuacja była od zawsze.Cały dom jest zasypany .Nie można go nawet pogłaskać , ponieważ na rękach zostają kłębki włosów.Dotychczas był na karmie Belcando. Weterynarz po badaniu doradził , żeby zmienić karmę , ponieważ być może ma za dużo białka.Lecz nie doradził jaką karmę wybrać.Bardzo proszę o pomoc.Pies waży 22kg.
Mam to samo z moją 10 miesięczną sunią Beagle. Masowe wypadanie sierści + przewlekłe stany zapalne ucha.
Na suchej karmie bylo źle, na jedzonku gotowanym jeszcze gorzej. Wyeliminowałam suni z pożywienia drób oraz gluten. Od 3 tygodni sunia je Bento Kronen NB Growth Lamb&Rice. Jest ogromna poprawa. Nie musze codziennie odkurzać :wink:
Jasne, Bento Kronen linia dla alergików to bardzo dobra karma.
Najważniejsza przy tak poważnych objawach jakie opisałeś to odpowiedni wybór karmy...i nie wystarczy tutaj zrezygnować tylko z drobiu w składzie a trzeba się przyjrzeć dobrze co karma zawiera i oprócz drobiu nie wskazane są takie rzeczy jak gluten kukurydziany, wszelkiego rodzaju wypełniacze w formie pszenicy, jęczmienia itp.... ani substancje zapachowe czy smakowe....
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

28 lipca 2009, 07:11

OWCZARZ2 pisze:Dzwoniłem i dowiedziałem się, że pełną parą mają zacząć dystrybucję na całą Polskę początkiem sierpnia i wtedy też będzie ostateczna cena widoczna na ich stronie internetowej. Narazie karmę można dostać podobno tylko w północnej Polsce. Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do sierpnia :)
A ja dostałam informacje od znajomej, która już jakiś czas temu karmiła swojego psa którąś z tych karm, zadowolona była owszem - a pies to okrutny alergik. Jednak cena wówczas byla ok 170-180 zł, a potem jeszcze skoczyły, z tym że kupowała od weta, także ciekawa jestem jakie będą mieli ceny.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

28 lipca 2009, 07:42

Według mnie nie zrobią wyższej ceny jak 140 zł za 15 kg,bo inaczej przepadną na rynku,i pewnie maja świadomość ,że karmy włoskie do tej pory nie były hitami.O cenach karm u wetów nie rozmawiajmy :wink:
Pozdrawiam,ale nam się forum ruszyło :)
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

28 lipca 2009, 09:56

goskaaa pisze:
OWCZARZ2 pisze:Dzwoniłem i dowiedziałem się, że pełną parą mają zacząć dystrybucję na całą Polskę początkiem sierpnia i wtedy też będzie ostateczna cena widoczna na ich stronie internetowej. Narazie karmę można dostać podobno tylko w północnej Polsce. Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać do sierpnia :)
A ja dostałam informacje od znajomej, która już jakiś czas temu karmiła swojego psa którąś z tych karm, zadowolona była owszem - a pies to okrutny alergik. Jednak cena wówczas byla ok 170-180 zł, a potem jeszcze skoczyły, z tym że kupowała od weta, także ciekawa jestem jakie będą mieli ceny.
Tak ale to z pewnoscia byłą cena za tą linie Super Premium, a mnie interesuje karma z linii Premium :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości