Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

05 stycznia 2010, 18:35

Można i w Krak-Vet maja w sprzedaży Algolith Beaphar.
Pamiętaj,że algi nie maja smaku i trzeba troszkę kombinować z przemycaniem.
Clomiri
Posty:1
Rejestracja:14 stycznia 2010, 23:01

14 stycznia 2010, 23:17

Chciałam zapytać jaką karmę mam kupić dla mojego psa-suki prawdopodobnie siedmioletniej, kundel ze schroniska o bardzo wrażliwym układzie pokarmowym. Jeśli je suchą karmę nic się nie dzieje, ale podanie czegokolwiek innego powoduje bardzo silną biegunkę. Odkąd jest u mnie kupowałam jej różne karmy - royal, eucanuba i różne inne. Chciałabym dawać jej karmę dla wrażliwego żołądka. Waży ok. 22 kg. Pozdrawiam i dziękuję.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

16 stycznia 2010, 18:40

Możesz kupić np Nutrę Nuggets z jagnięciną,lub inną jest delikatna dla żołądka.
meg07
Posty:1
Rejestracja:19 stycznia 2010, 21:14

19 stycznia 2010, 21:21

wybór optymalonej karmy
Owczarek niemienki 10 miesiecy - suka, ogromny niejadek, bardzo prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej karmy. Jak do tej pory przetestowalismy hill's kurczak, jagnięcina, royal canin dla ON i euknuba dla ras dużych. Wszytskie baaaaardzo niechętbnie zjadane, ewentualnie z braku laku hill/s z kurczakiem - ale to w oststeczności! Jeżeli macvie jakieś pomysły czekam na odp.
Pzodrawiam
Chefrenek
Posty:509
Rejestracja:01 października 2007, 15:25

27 stycznia 2010, 13:54

Robercie czy NGBB robią z czegoś innego niż z kurczaka? :roll:
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

27 stycznia 2010, 22:24

Niestety nie tylko kurczak,nie ma podziału smakowego.
natasha_gno
Posty:1
Rejestracja:08 lutego 2010, 20:45
Lokalizacja:Gniezno/Poznań
Kontakt:

08 lutego 2010, 20:56

Witam:) jestem nowicjuszka na tym forum tak wiec przepraszam jesli zapytam o cos co bylo juz poruszane ale nie bardzo mam czas przejrzec to wszystko.

Od kilku dni mam nowego psiaka, poprzedniego niestety musialam uspic.
Tego wzielam ze schroniska tydzien temu. Weterynarz stwierdzil wychudzenie i robaki. Pies zostal odrobaczony wykapany. Jest to mieszaniec podobno sredniej wielkosci. W dniu wizyty u weterynarza wazyl 3300 i raczej nie przybral na wadze gdyz wiekszosc posilkow zwraca. Pies je bardzo lapczywie dlatego ze warunki w gnieznienskim schronisku sa zatrwazajace i raczej nie mogl liczyc na odpowiednia ilosc jedzenia...pies ma jakies 8 tygodni. Prosze polecic mi czym go karmic. Na razie dostalismy od weterynarza karme puriny proplan dla szczeniakow ale zaraz sie skonczy. Ponadto pies miewa dosc czesto biegunki. Nie wiemy juz czym go karmic by nie wymiotowal. Prosze o porade. Zamowilam dzis dla niego u Was: ROYAL CANIN Junior Digest & Skin - Starter Pack 1kg. czy to dobry wybor?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

08 lutego 2010, 21:52

Na wstępie gratuluje dobrego serca(psiak ze schroniska) :)

Powinnaś razem z weterynarzem odrobaczyć psa ponownie,i bardzo tego pilnować.Nawet po kilku odrobaczeniach zmienić lek tak dla zasady.

Nie chcę wypisywać mądrości czy zamówiłaś dobrą czy złą karmę,tej czy innej firmy,natomiast jeśli chcesz szybko doprowadzic psa do pełni sił kup psiakowi karmę Kobers welpennahrung płatkowa do zalewania(czyni cuda u szczeniąt) Masz różne worki 1kg,5kg,10kg,15kg.Z całą pewnością ta karma i jej forma jest idealna dla szczeniąt z problemami.Wejdż na stronę Kobersa i poczytaj.
Jak juz opanujesz psiaka zdrowotnie to dostaniesz dalsze instrukcje :wink:

Spokojnie daj czas na to ,żeby karma mogła pomóc,nie zmieniaj często karmy(chyba,że ewidentnie nie służy)Jesli masz dodatkowe pytania śmiało pisz na Priva
Ashraf
Posty:102
Rejestracja:07 września 2009, 15:28

25 lutego 2010, 20:10

witam :) czy ktoś może probował karme z serii royal canin special club?jezeli tak to prosze o opinie :)
Gość

26 lutego 2010, 20:38

Ostatnio kupiłam nową karmę. Nazywa się Cibau. Polecił mi ją znajomy i faktycznie muszę przyznać, że jest świetna. Poza tym, ta firma ma wiele wyspecjalizowanych produktów i cena jest przystępna.
ramzes123
Posty:261
Rejestracja:21 listopada 2008, 21:33

26 lutego 2010, 22:00

Ashraf pisze:witam :) czy ktoś może probował karme z serii royal canin special club?jezeli tak to prosze o opinie :)
Ja miałam. Jednak bądź świadoma, że w tej karmie niewiele jest. Mój pies w niej niestety posmakował, bo royal jak to royal smak pewnie ma i dobry. Natomiast na dłuższy czas i jako jedyną karmą na pewno bym tym nie karmiła, ze wzgl na ubogi skład. Choć nie ukrywam, że mój pies to lubi jak zadną inną karmę.
Ashraf
Posty:102
Rejestracja:07 września 2009, 15:28

27 lutego 2010, 15:09

to juz sama nie wiem co temu psu kupic!nic jej nie smakuje!miala tego royala to 15kg jadla od wrzesnia i dopiero teraz jej sie konczy a pies to beagl,wiec dawno juz powinno byc zjedzone!je to ostatecznie ze srednia miną!hills tez jej nie pasuje!najchetniej to by jadla jakies tanie badziewa bo to jej smakuje jednak wiadomo ze jakosciowo to badziew. szukam czegos co bedzie jej smakowalo a ja bede mogla spac spokojnie majac swiadomosc ze jest to karama wartosciowa!jakies sugestie?czy ktos ma rownie wybrednego psa?
Chefrenek
Posty:509
Rejestracja:01 października 2007, 15:25

01 marca 2010, 21:05

A może Nutra Gold Breeders Bag?
mariusz 2
Posty:3
Rejestracja:03 marca 2010, 16:26

03 marca 2010, 17:00

Jaka jest najlepsz karma dla sześcimiesięcznego owczarka niemieckiego. Ostatnio lekarz weterynari mówił mi o karmie bosch maxi junior , ale czytając posty jedni mówią że dobra inni że pies robi duże kupki i nadodatek smierdzące. Czy do karm trzeba dodawać jakieś witaminy. Pozdrawiam :D
Ashraf
Posty:102
Rejestracja:07 września 2009, 15:28

03 marca 2010, 19:27

dzieki za podpowiedz,ale musialam szybko podjac decyzje i tym razem sprobuje acane light- prawie wszystkie komentarze dotycza beagli,wiec mam nadzieje,ze to bedzie to- zadowolony pies bo skamuje i zadowolona ja bo wiem,ze nie daje jej czegos pokroju chapi!jezeli ktos ma informacje czy trzeba jakies witaminki do tego dawac to prosze o komentarz :) boscha miały moje koty i po paru dniach juz nie chcialy jesc a kupilam 10kg ;/ dla psow nie probowalam, ale majac do wyboru teraz acane brita i boscha to wybralam acane. royal i hill s mojej suczce nie pasuja,wiec trzymam kciuki zeby tym razem bylo juz ok. a swoja droga to jak czesto mozna psu dawac marchewke surowa?bo moja suczka je uwielbia i ciagle sama podkrada z kosza z warzywami i tak sie zaczelam zastanawiac czy mozna je "przedawkowac"?pozdrawiam wszystkich
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości