jakie jedzenie?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Mateusz199
Posty:6
Rejestracja:15 lutego 2024, 14:33

15 lutego 2024, 15:14

Hej!

Mam pytanie dotyczące żywienia mojego psa/kota. Wiem, że to ważne, żeby dobrze się nimi zajmować i że jedzenie odgrywa dużą rolę w ich zdrowiu i dobrej kondycji. Ale czasami jestem zdezorientowany tym wszystkim wyborem na rynku! Które jedzenie jest najlepsze dla mojego pupila? Czy powinienem wybierać suche jedzenie, mokre, czy może mieszane? A co z ilością i rodzajem składników? Czy istnieją jakieś specjalne diety dla psów/kotów z określonymi potrzebami żywieniowymi? Jestem otwarty na wszelkie rady i wskazówki od was, bo chcę zapewnić mojemu futrzakowi to, co najlepsze! Dzięki z góry za pomoc!
Pozdrawiam, Mateusz 😊
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2024, 13:41 przez Mateusz199, łącznie zmieniany 1 raz.
Vet4u
Posty:778
Rejestracja:08 lipca 2022, 18:43

16 lutego 2024, 13:50

Witamy,
Na rynku karm komercyjnych dostępne jest wiele rodzaji żywności dla psów. Każdy może znaleźć odpowiednią dietę dla swojego pupila, nie ważne czy ma chorobę przewlekłą, jest starszy lub młodszy.
W razie wątpliwości zawsze warto zapytać lekarza weterynarii lub dietetyka zwierzęcego w celu doboru karmy. Istnieje także duża ilość rankingów karm, gdzie właściciele oraz specjaliści dzielą się swoimi opiniami.
Zapraszamy także do wypróbowania konfiguratora karm sklepu Krakvet.pl:
https://www.krakvet.pl/pol_n_Konfigurat ... 45863.html
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Vet4u
mariahcarey
Posty:1
Rejestracja:01 października 2024, 04:53

01 października 2024, 04:55

Dla psów/kotów z alergiami, problemami zdrowotnymi (np. otyłość, cukrzyca) lub w trakcie rekonwalescencji mogą być potrzebne specjalistyczne diety zywienie-f6/jakie-jedzenie fnaf
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości