KARMY NIE WARTE SWOJEJ CENY (KTORYCH NIE POLECACIE)

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Claudina
Posty:45
Rejestracja:05 maja 2010, 20:59
Lokalizacja:Malbork

09 maja 2010, 10:12

Ja wiem że nie zaszkodzi, ale mam za miękkie serce poprostu...Gdyby nic innego nie dostała to może dzisiaj wieczorkiem by coś pochrupała
Gość

13 maja 2010, 14:22

Claudina pisze:Ja nie polecam royala, ponieważ pies woli głodowac niz ją zjeść. Dzisiaj już byłam zmuszona sytuacją, bo pies cały dzien nie zjadł RC wiec poszłam do sklepu i mu kupiłam pedigree(puszke)...Karmie psa tymi puszkami w drodze wyjątku, chociaż uważam, żę puszki jeszcze ujdą, gorzej z suchą. Przy okazji nie polecam wszystkich karm produkowanych dla supermarketów
Powiedz mi na co zmienisz tego royala bo bardzio jestem ciekaw?Bo chyba nie na pedigree dw drodze wyjatku? :roll: Pozdrawiam!
Claudina
Posty:45
Rejestracja:05 maja 2010, 20:59
Lokalizacja:Malbork

13 maja 2010, 18:01

Jak napisałam, raz na ruski rok kupię tą puszkę bo nic innego nie mam w domu, a to jest najlepsza z najgorszych puszek na osiedlu :wink: Teraz karmie profilum i puszkami animondy, ale suche mam zamiar zmienić na koebers TOTW albo acane
Gość

13 maja 2010, 18:10

Nie zdziw sie tylko jak ta acane do kosza wrzucisz.Moj nawet tego nie powachal:(
Claudina
Posty:45
Rejestracja:05 maja 2010, 20:59
Lokalizacja:Malbork

13 maja 2010, 18:33

teraz mam nauczkę i chce zamówić po małym worku :roll: a jaką miałaś acanę?
Gość

13 maja 2010, 18:58

Tej probowalem i piesek tylko ja powachal.Nawet po calodniowej glodowce do pyska nie wziol:(Wiem,ze na jednego dobrze dziala na drugiego nie...Sprobowac zawsze mozesz prawda?Widzisz ja bardzo z royala jestem zadowolony...
monia3a
Posty:6
Rejestracja:21 lipca 2007, 09:26
Lokalizacja:Białystok
Kontakt:

03 września 2010, 08:32

Ja od jakiegoś roku kupowałam karmę Bosch ale ostatnio skiepściła się i teraz zamówiłam Ariona, ciekawe jak będzie smakowała i jakie będą koopki po niej.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości