Czym zastąpić ROYAL CANIN Sensitivity Control 14kg

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kanydej
Posty:1
Rejestracja:01 października 2010, 12:11

01 października 2010, 12:23

Tragedia, karma mi sie kończy i nie mam zielonego pojęcia na co przejśc najlepiej, do Krakvetu dodzwonienie się graniczy z cudem, a na stronie www. ten cholerny komunikat, że firma Royal oszalałą. Poradźcie mi jak najszybciej (jeszcze dzisiaj) co zastąpi mojemu elergikowi tę wspaniała dotychczas karmę. Nie chcę go zatuczyć, ani też nie chcę żadnych choróbsk, biegunek itp. a psisko ma juz 8 rok życia. Pozdrawiam, proszę o ewentualną poradę na mojego emaila jedynak@gazeta.pl
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

01 października 2010, 15:20

Możesz śmiało przejść na Premium Edge skin & coat,Salomon,potato.Maja ja na swojej stronie spece od Nutry Nuggets .Możesz kupić 8 kg na próbę.
Awatar użytkownika
kamila lakusiowa
Posty:485
Rejestracja:18 września 2008, 19:51
Lokalizacja:Białystok

03 października 2010, 21:21

Albo tę wcześniejszą karmę u weta kupić.
cather
Posty:91
Rejestracja:25 sierpnia 2009, 14:47

04 października 2010, 11:29

A ja polecam Trovet OHD. Mają chyba torby 2,5 kg [żeby wypróbować]. Na moim osiedlu jest "buldożka francuska" uczulona na wszystko, niejadka, z jakimiś problemami jelitowymi - zgrubienia, upośledzenie wchłaniania, nie znam szczegółów. I ona kwitnie na tym OHD i chętnie go je, ma świetną sierść [rok temu miała suche badyle]. Sunia przerobiła całą paletę karm weterynaryjnych "zalecanych przez weterynarzy", a Troveta poradził właścicielom ktoś na jakimś buldożym forum.
Luki2

18 sierpnia 2013, 21:43

Trovet OHD (Omega HD) to chyba jedna z lepszych karm, które obecnie są dostępne na rynku. Znam fajny sklep w ktorym Troveta kupisz spokojnie o 10% taniej niż w innych sklepach:XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości