Jak karmić miesięcznego malucha Bernenskiego psa pasterskieg

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

MMAciek19
Posty:1
Rejestracja:17 listopada 2014, 11:13

17 listopada 2014, 11:24

Witam. Na początku chcialbym powiedziec, że jestem nowy na forum, takze mam nadzieje, ze sie jakos dogadamy :) Gdyby temat był w zlym dziale proszę o poprawienie mnie.

Wczoraj zaadoptowalem maluszka berneńskiego psa pasterskiego. Pieseł przyszedł na świat 11 października. Troszke za wczesnie oderwany od matki - ale co, no juz go nie zwroce. Od razu jak go tylko wzialem na rece podbil moje serce :) O porady dla początkujacych pytac nie bede, gdyż sam przeczytalem juz spooro ksiazek o psach, interesuje sie nimi od maleńkosci - w skrocie jestem psiarzem :) Uwielbiam je. Maluch juz sie zaklimatyzowal, rozrabia i podgryza. Na poczatku nigdzie nie chodzil, siedzial w miejscu posmutnialy. Teraz biega, chodzi z wysoko podniesiona glową :D Szczeka na mnie, ataki na stopy robi.

Wczoraj wrocilem do lektury ksiazek ale nie znalazlem tam interesujacego mnie tematu - jak karmić takiego miesiecznego malucha? Bylem u weterynarza to powiedzial, aby suchą karme JUNIOR z witaminami i tak dalej. Narazie od wczoraj daje mu co jakies 3 godziny lekko podgrzewane mleko.

Jakie propozycje? :)

Czekam na odpowiedz, pozdrawiam!
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

17 listopada 2014, 11:34

Po pierwsze natychmiast odstaw mleko!
Po drugie albo idx do kuchni i ugotuj psu obiad w proporcjach 1/3 warzyw (marchew. pietruszka, seler) + 3/4 mieska z tłuszczykiem
Albo podaj miesko posiekane na surowo
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości