spacerek z 8 tyg labkiem

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kinia

02 października 2005, 19:25

Witam od kilku dni jestem szczesliwa wlascicielka malego labradorka ma 8 tyg ale nie wychodzimyz nim jeszcze na spacerek i potrzeby fizjologiczne zalatwia na wyznaczonym do tego miejscu ( gazetka) i 3.10 bedzie mial szcepienie na nosówke i chcialabym wiedziec kiedy moge zaczac z nim wychodzic na podworko
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

02 października 2005, 20:06

w Krakowie zalecamy po 2 szcepieniu po ok. 10 dniach chyba że ma pani prywatny ogród po którym nie chodzą inne obce psy
kinia

02 października 2005, 20:33

Dziekuje. niestety nie mam ogrodu i nie chcialabym zeby moj maly pieszczoch zlapal jakas infekcje. Naczytalam sie rowniez o dysplazji( wiem ze jego rodzice sa od niej wolni) ale jest jakis niepokoj ,wiem ze mozna robic badania, stram sie postepowac tak,by sie nie przeforsowal podczas igraszek ale to szczeniak bardzo lubi zabawe i gania jak szalony, prosze mi powiedziec czego mu zabronic. Przepraszam za takie pytania ale juz niedługo bede madrzejsza bo ksiazka ksiazką ale w praktyce Pan jest lepszy

jeszcze raz dziekuje i pozdrowienia z Gdańska
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

02 października 2005, 21:59

specjalnie nie powinna mu Pani zabraniać naturalnych odruchów poruszania i zabawy. Najważniejsze utrzymywać prawidłową wagę, zapewniać regularną dawke ruchu, nie urządzać zabaw siłowych. To tak ogólnie. Najpewniejszą metodą jest wczesna profilaktyka tzn wczesne rtg bioder i jeśli są początki dysplazji to odpowiednie leczenie.
kinia

03 października 2005, 09:23

Witam ponownie prosze mi powiedziec czy moge mu a dnia na dzien zmienic karme z Eucanuby na Purine, powod jest taki ze nie moge jej dostac w sklepach. Czy nic mu nie bedzie bo ponoc karme nowa wprowadza sie stopniowo czy ta zmiana mu nie zaszkodzi? :?
boguś

03 października 2005, 16:28

Zamów eucanube w krakvecie,jak jest wszystko ok to nie zmieniaj karmy.Karmy wprowadzamy stopniowo przez kilka dni
KUCHARSKA EWA
Posty:2
Rejestracja:13 marca 2006, 18:13
Lokalizacja:POZNAŃ

26 marca 2006, 15:29

Za kilka tygodni odbieram mojego labka 7-tyg.Jestem ciekawa Twoich wrażeń!!!!!PROSZĘ O kontakt mailowy.ewadama@poczta.fm
Goldenka

01 sierpnia 2006, 10:10

WItam,
widze ze pojawil sie temat szczepien, dlatego zapytam od razu:
Moja Goldenka byla odrobaczana 6.06, a szczepiona 24.06. wlasciwie jest nauczona wychodzic na polko, bo mieszkala w domu z ogrodem... i co teraz mam zrobic przed i po szczepieniu? powinnam z nią wychodzic czy nie?
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

01 sierpnia 2006, 16:49

Przeczytaj proszę posty w tym temacie. Jest tam chyba wszystko co trzeba wiedzieć o szczepieniach u takich maluszków, kwarantannie i wyprowadzaniu na spacery :) .
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... highlight=
Awatar użytkownika
morski.kac
Posty:53
Rejestracja:01 sierpnia 2006, 08:49
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

02 sierpnia 2006, 13:06

Dzieki, zaraz będę czytać :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości