za ciepłe uszka

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

sarunia_th
Posty:4
Rejestracja:23 maja 2011, 17:29

21 czerwca 2011, 15:17

witam, jestem właścicielką pół rocznego yorka. sunia jest z tych normalnych yorków nie miniaturek. byłam z nią ostatnio u fryzjera, zwykle czekam w pokoju obok kiedy fryzjerka ją ścina, ale tym razem wyszłam z zakładu zostawiłam ją i poszłam na miasto. kiedy wróciłam po sunię, fryzjerka powiedziała mi że nie podobają się jej uszka mojego pieska, że są zbyt ciepłe i że sunia nie daje ich dotknąć.że w ogóle była nie grzeczna a zawsze ładnie stoi podczas strzyżenia. sunia jesy moim oczkiem w głowie zauważyłabym gdyby z jej uszek leciała wydzielina, nie ma nic takiego. dotykałam jej uszka po wizycie u fryzjera, normalnie daje mi je dotknąć i nawet pozwala mi je czyścić wacikiem i zaglądać do środka, nie są też bardzo ciepłe moim zdaniem, nie wiem co o tym myśleć, czy to możliwe że sunia zareagowała w ten sposób bo nie było mnie w pobliżu? że poprostu się wystraszyła?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

27 czerwca 2011, 22:23

do lekarza na wizytę z uszkami, trzeba sprawdzić co dzieje się w uszkach i czy rzeczywiście są chore.
sarunia_th
Posty:4
Rejestracja:23 maja 2011, 17:29

30 czerwca 2011, 20:11

dziękuję za pomoc niedługo idę z sunią na usunięcie wilczego pazurka, bo niestety nie daję rady go obcinać nawet weterynarz w mojej miejscowości sobie nie radzi z obcinaniem go. poproszę wtedy panią weterynarz żeby zobaczyła co z uszkami i przy okazji wyrwała włoski z uszek.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości