Dziwne zachowanie suczki

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kucka
Posty:2
Rejestracja:08 lipca 2011, 11:53

08 lipca 2011, 12:16

Moja suczka ma około 14 miesięcy. Mieszka u babci, ma tam zawsze cisze i spokój, a babcia dba o nią. Jest to bardzo żywy i energiczny piesek. Matka była rodowitym yorkiem, a ojciec sąsiednim kundelkiem :D . Czasami biorę suczkę na około 2 dni do mojego domu. Jest wtedy w porządku, chce się ciągle bawić, nie odstępuje mnie na krok. Zawsze kiedy przychodzę do babci bardzo cieszy się na mój widok. Teraz przyjechała do babci jej córka z synem Bartkiem . Zaobserwowałam, że suczka warczy i nie da się dotknąć Bartkowi i tylko jak się on do niej zbliży warczy na niego. Bartek mówi że nic jej nigdy nie zrobił ale ponieważ ma 10 lat nie jestem pewna czy mówi prawdę. Suczka teraz całe dnie spędza na swoim legowisku. Ożywia się gdy przychodzę, ale kiedy się z nią bawię przerywa co chwilę zabawę i biegnie do swojego legowiska. Nie chce jeść z miski, tylko jeżeli je ktoś poda na ręce. Czy to może być spowodowane większym zamieszaniem w domu, czy może jest jakaś inna tego przyczyna? Dodam jeszcze że pod koniec kwietnia miała pierwszą cieczkę. Powinnam pójść z nią do weterynarza?
kucka
Posty:2
Rejestracja:08 lipca 2011, 11:53

08 lipca 2011, 12:36

zapomniałam dodac że cały czas drży i ma powiększone źrednice
ania05

08 lipca 2011, 12:54

A nie ma powiększonych cycuchów ? :roll:
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

08 lipca 2011, 14:56

jeżaeli standardowo mieszka z samą babcią i tyle nagle przybyło nowych ludzi to zierze pogubiło się "we własnym świecie" , który zawsze był taki sam i jedną a sporadycznie 2 osobami. Może ta osoba , której nie lubi ma na sobie zapach , którego zwierzę nie zna lub źle kojarzy. Sprawdź czy rzeczywiście nie ma ciąży urojonej
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości