Wymioty-pomocy!!!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

N@t@li@
Posty:9
Rejestracja:27 lipca 2006, 21:06

19 sierpnia 2006, 21:11

Witam. Mam mały problem. Mój psiak zwymiotował całą kolację. Jestem trochę zaniepokojona, ponieważ dziś zaczęłam zmieniać mu karmę na inną. Robię to stopniowo. Na obiad dostał starą z małą domieszką nowej i nic się nie działo. Na kolację tak samo i właśnie wszystko zwrócił. Czy to może być od nowej karmy? Proszę poradźcie coś!
Awatar użytkownika
aglo
Posty:288
Rejestracja:15 kwietnia 2006, 12:10
Lokalizacja:Wieś

19 sierpnia 2006, 21:58

Hmm.... może jest jakaś inna przyczyna zwymiotowania, może zalega mu coś na żołądku. Naprawde nie wiem czy to może być związane ze zmianą karmy. Ja zawsze w takiej sytuacji opuszczam jeden posiłek, a następny daje w mniejszej porcji niż zwykle (może daj tylko starą karme). Jeśli nadal są wymioty najlepiej udać się do veta.
Fairah
Posty:135
Rejestracja:21 sierpnia 2006, 13:17

23 sierpnia 2006, 13:16

A moze dalas mu za duzo ? szczeniaki czesto wymiotuja z przejedzenia jesli nie ma biegunki a wymioty byly tylko raz i juz sie nie powtorzyly to nic powaznego :) staraj sie wprowadzac nowa karme powoli zwiekszajac ilosc nowej ale ( powoli ) :) byc moze przed kolacja na spacerze cos zjadl ? patyk lisc lub inne dziwadlo :) jesli jest zywy bawi sie itp ma apetyt pije chetnie wode i nie ma biegunki oraz powtarzajacych sie wymiotow to nie ma sie czym martwic a co do karmy postaraj sie wprowadzic ja wolniej :) moze to byl za duzy "skok" dla zoladka twojego pupilka jesli sytuacja bedzie sie powtarzac mozliwe ze to od nowej karmy podaj mu wtedy stara karme lub zrob mala diete przez kilka dni daj mu np ryz z gotowanym mieskiem drobiowym i marchewka jesli nic nie bedzie sie dzialo sprawa rozwiazana :) to przez karme :) jesli mimo to bedzie sie to powtarzac i wymity beda dluzej jak 2-3 dni zglos sie do weta ;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości