Padaczka u Wyżła niemieckigo

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

marecki083
Posty:1
Rejestracja:17 kwietnia 2013, 18:29

17 kwietnia 2013, 18:47

Mam pytanie czy padaczka u psów jest uleczalna ..Mam wyżła niemieckiego ma 14lat miał atak padaczki jakies 6 miesiecy temu a wczoraj miał nastepny trwał około 50s,byłem u weterynarza i przepisał pieskowi tabletki firmy Karsivan czy one moga pomóc...Pies nieco słabo widzi i słyszy,apetyt ma zjada co tylko dam..Pies ma lekki drgawki jak sie obudzi trwajace jakies 8s
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 kwietnia 2013, 18:27

poczytaj tutaj w archiwach o padaczce i zmień lekarza i pilnie weź się za leczenie psa.
Diuu
Posty:1
Rejestracja:30 kwietnia 2013, 13:37

30 kwietnia 2013, 13:54

Mój pies na padaczkę brał Luminal. Tyle że ataki były dużo częstsze..i dłuższe. Pogorszyły się wszystkie czynności recepcyjne, był także wiecznie głodny. Ataki padaczki ustały..ale uwidoczniła się prawdziwa przyczyna choroby, która mi go ostatecznie odebrała po niecałym miesiącu od pierwszego ataku.. Już wiem co znaczy "chodzić z bólu po ścianach", widziałam to. Padaczki nie można lekceważyć. U starszych psów jest zwykle tylko symptomem, oznaką innej poważnej choroby. Nie chcę Pana straszyć, ale musi Pan jak najszybciej udać się do lekarza i na badania. :(
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości