transporter torba dla psa

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

czarna8912
Posty:92
Rejestracja:05 kwietnia 2013, 11:30
Lokalizacja:Kraków

21 października 2013, 20:21

Witam mam takie pytanie nie bardzo wiedziałam gdzie to umieścić ale w zasadzie że mój pies ma chore stawy więc zdecydowałam się zamieścić to tu. Mam do was takie pytanie mój pies ma prawie 13 lat. cierpi na chorobę stawów nie jest dużym psem waży 8 kg i sięga gdzieś do kolan (ja mam 155cm jakby ktoś pytał) więc chciałam się zapytać gdzie mogłabym dostać dla niego niedrogi transporter torbę ( niestety nie dysponuję dużą ilością kasy :-( ) ? często z mężem spacerujemy na duże dystansy ale on nie może dużo chodzić bo wysiadają mu tylnie łapki a bez niego się nie ruszamy. Czy ktoś wie gdzie mogłabym dostać taki transporter torbę niedrogo? na internecie cena nie spada poniżej 120zł a niestety nie jestem w stanie wydać tak dużej kasy przynajmniej jak na razie. czekam na odpowiedź i z góry dzięki :-)
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

22 października 2013, 10:08

...
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2013, 14:48 przez isabelle30, łącznie zmieniany 1 raz.
543

23 października 2013, 01:24

Na przykład na Gumtree,możesz przeszukać ogłoszenia, lub zamieścić własne, że chcesz kupić.
http://www.gumtree.pl/cp-akcesoria-dla- ... -535080914
czarna8912
Posty:92
Rejestracja:05 kwietnia 2013, 11:30
Lokalizacja:Kraków

23 października 2013, 17:37

isabelle30 pisze:I będziesz na tym długim dystansie nosić psa w rekach?
tak oczywiście do tej pory nosimy go na rękach na zmianę a w transporterze byłoby nam po prosu wygodniej i jemu zapewne też ;-)
florka33
Posty:3
Rejestracja:24 października 2013, 13:58

24 października 2013, 14:01

ja bardzo często szukam dodatków właśnie na takich stronach, bo po sąsiedzku po prostu taniej
5431

27 października 2013, 17:57

Nie chcesz, rozumie, plastikowy jest ciężki i niewygodnie nieść,jedynie do samochodu, ale tak sobie pomyślałam, że wystarczy duży plecak,do którego robisz usztywnienie,np z pudła kartonowego,takiego twardego jak mają w Lidlu pudła na warzywa, wkładasz pudło, miękki kocyk, a przód plecaka wycinasz okienko,naszywasz czarną siatkę nylonową,taką jak ta przeciw komarom,do okien, ubierasz plecak tyłem do przodu,czyli na brzuch, a nie na plecy.Z malutkim pieskiem,można tak wędrować.
czarna8912
Posty:92
Rejestracja:05 kwietnia 2013, 11:30
Lokalizacja:Kraków

05 listopada 2013, 18:16

5431 pisze:Nie chcesz, rozumie, plastikowy jest ciężki i niewygodnie nieść,jedynie do samochodu, ale tak sobie pomyślałam, że wystarczy duży plecak,do którego robisz usztywnienie,np z pudła kartonowego,takiego twardego jak mają w Lidlu pudła na warzywa, wkładasz pudło, miękki kocyk, a przód plecaka wycinasz okienko,naszywasz czarną siatkę nylonową,taką jak ta przeciw komarom,do okien, ubierasz plecak tyłem do przodu,czyli na brzuch, a nie na plecy.Z malutkim pieskiem,można tak wędrować.
Przepraszam że nie odpisywałam nie miałam czasu ostatnio tu zaglądnąć. Co do transportera to już mam znajoma mi zrobiłam za friko na zamówienie taką torbę jak jest na yorki tylko specjalnie pod mojego psiaczka teraz jest szczęśliwy i mój psiak i my bo znowu może robić sobie wycieczki a nasz psiak może chodzić z nami i się nie męczy i on i my :-)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości