KROSTY PROSZE O POMOC

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

nejra
Posty:3
Rejestracja:05 września 2005, 13:28
Kontakt:

05 września 2005, 13:33

witam mam naprawde wielki problem z moja suczka 1,5 roku na jej ciele juz kilka miesiecy temu pojawily sie krosty dodatkowo pojawil sie takze lupiez bylam u wet.ktory leczyl ja od grzybicy nic nie pomoglo pozniej u kilku nastepnych ktorzy mowili,ze` to albo jedzenie albo alergia niestety najgorze jest to ze zmienialam wszystko co mozliwe w jedzeniu obserwowalam i nic z tego no troche ustapil lupiez ale krosty sa nadal i sa okresy kiedy bez [powody powiekszaja sie.Chce jeszcze zaznaczyc ze chyba bardzo zle trafiam na tych wet.bo zaden nie zrobil badan zadnych dla suczki kazdy wydaje diagnoze na oko juz nie wiem co ja mam robic gdzie sie udac blagam was o jakies rady wskazowki.Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

07 września 2005, 00:52

udać się do dobrego lekarza bo przez internet ani rusz z tym problemem
darks angel
Posty:13
Rejestracja:12 lipca 2005, 22:32
Lokalizacja:Poznan
Kontakt:

13 września 2005, 18:57

Jak na moje "oko" to moze byc gronkowiec :( A jakiej rasy jest sunia :?:
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 września 2005, 00:09

oj to masz super oko też chce takie mieć, gdzie można sobie zafundować takie? :lol: :wink:
darks angel
Posty:13
Rejestracja:12 lipca 2005, 22:32
Lokalizacja:Poznan
Kontakt:

15 września 2005, 10:35

Na specjalne zamowienie zrobie :twisted:

A tak na poważnie. Z własnego doświadczenia sie bardzo dużo nauczyłam... Z moją sunią miałam w/w problem. Meczyłam się z tym 3-4 miesiące. Pierwszy wet. leczył ją lekami antyalergicznymi i niestety kilka zary sterydami :cry: Znajoma poleciłam mi innego i powiedziała, że bardzo dobrze zna się na dermatologii zwierzęcej. I tak było w rzeczywistości. Na "oko" powiedział, że to gronkowiec. Po zrobieniu zeskrobin- wyszedł gronkowiec. Teraz nie mam najmniejszych problemów ani ze skórą ani z sierścią :twisted:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
patrilla
Posty:299
Rejestracja:19 września 2005, 20:53
Lokalizacja:Toruń

19 września 2005, 21:13

ja jedynie moge doradzić pobranie zeskrobin - to podstawa przy jaikchkolwiek problemach skórnych i poszukanie dobrego weta :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości