Niewydolność nerek u psa!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

znachorka

26 listopada 2014, 10:46

do mininadii 250 ml goracej wody na czubata lyzeczke do herbaty uczepu zaoarz 10 min pod przykryciem zuzyj ok 180 ml na dobe ziola na nerki po czubatej lyzeczce do herbaty nawloci jasnoty i przytuli na 750 ml widy zuzyj ok 520 ml na dobe uczep i ziola na nerki podawaj oddzielnie uczepu nie musisz tak scisle dawkowac moze go byc wiecej on czysci ze szkodliwych produktow co zostaly po rozpadzie lekow tak ok 4 dob i podawaj papke z ziemniakow ja dodaje dalej brutusowi do jedzenia ok 20 procent ziemniakow powodzenia
MININADIA

26 listopada 2014, 12:09

Bardzo dziękuję! Mam nadzieję, że i nam się uda...
hahahahahahahahaha

26 listopada 2014, 16:39

Ja pierniczę do czego to doszło, żeby znachorzy ludziom psy leczyli na forum. :lol:
I czyja to wina?
Weterynarzy co jedynie potrafią bezradnie ręce rozkładać
MININADIA

26 listopada 2014, 17:15

Nadzieja umiera ostatnia. Skoro się nie zaszkodzi, to czemu nie spróbować skoro na szali stoi życie przyjaciela. Sama nigdy nie wierzyłam w zioła, ale kto wie? Pies znachorki nadal ma się dobrze... :D

Kupiłam wszystko i dziś startujemy z ziołami...
Gość

26 listopada 2014, 17:18

A na marginesie, sunia ma zmienione przez nefrologa leki. W sobotę kontrola czy wartości wyników się poprawią. Widzę, że dr xxxxx wierzy w to, że to możliwe... no, a sunia jakimś cudem nadal czuje się dobrze :)
sabba
Posty:3
Rejestracja:21 listopada 2014, 09:35

26 listopada 2014, 17:28

Nie ma niczego dziwnego w stosowaniu ziół, naprawdę są skuteczne :)
MININADIA

26 listopada 2014, 17:38

A ja mam kłopot... Zauważyłam, że na torebce zioła Kwiat Jasnoty Białej jest napisane, że to susz do kąpieli... Czy tak ma być, czy cos źle kupiłam?
Gość

26 listopada 2014, 17:49

na opakowaniu nie ma jak przyjmować czy zaparzać? odczytaj skład czy tam nie ma nic oprócz jasnoty
znachorka

26 listopada 2014, 18:17

do mininadi dobrze kupilas zaparz wg tego co napisalam odlej 520 ml reszte wylej jutro wieczorem zaparz nowe
znachorkado ha

26 listopada 2014, 21:11

do hahahahahaha lepiej badz cicho bo mnie moderator wyrzuci z forum a ja podalam dokladna instrukcje jak metoda alternatywna wyciagnac psa z niewydolnosci nerek i druga jakie ziolo podac zeby po jakims leczeniu czy operacji nie okazalo sie choroby nie ma operacja sie udalo tylko jest skutrk uboczny niewydolnosc nerek chcialam zeby ci ktorzy uslysza niewydolnosc nerek nic juz nie mozna zrobic psa najlepiej uspic tak jak ja uslyszalm wiedzieli ze istnieje sposob zeby pies przezyl czy to moja wina ze badyle okazaly sie skuteczniejsze od calej wspolczesnej medycyny a znachorka nie jestem to tylko ksywka
hahahahahahahahahaha

27 listopada 2014, 07:23

Ale ja znachorka nic do ciebie nie mam i uważam, ze bradzo dobrze robisz, pomagając psom nad którymi weci już krzyżyk postawili. Ja się tyko śmieję z nieudolnych weterynarzy :lol:
hahahahahahahahahaha

27 listopada 2014, 07:38

i to nie prawda, ze badyle są lepsze od współczesnej medycyny tyko weterynarze mają problem z prawidłowym diagnozowaniem. Mamy nowe choroby w Polsce a weterynarze są niedouczeni no i jeszcze leków brak na te choroby
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

27 listopada 2014, 08:08

Za uogólnione stwierdzenie, znam mądrych vetów którzy uratowali mi psa. Wiele leków jest wykonana z wyciągów ziół tylko ludzie o tym nie wiedzą kupując w aptece gotowe kapsułki. Jak można leczyć zioła wartościowymi naparami z ziół w prostej ich postaci dlaczego nie byle by się na tym znać i dawkowaniu ziół, to bardzo istotne.
Gość

27 listopada 2014, 08:32

nie można uogólniać,
ale zdarzają się cymbały,jeden z nich leczył mi świnkę na anoreksję a ona miała martwicę policzka ( na poprzedniej wizycie przycinał jej zęby i część odłamków wbiła się w sluzowkę). Najfajniesze jest to ze lekarz ten znany jest z tv.Wydałam mnóstwo kasy na nietrafione leczenie poki nie znalazłam lekarza co od ręki zdiagnozował i w krotkim czasie wyleczył świniaczka
Gość

27 listopada 2014, 09:54

Na temat "umiejętności " weterynarzy można książkę napisać i to pokaźną !
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 59 gości