Owczarek niemiecki ARTHROVET HA DLA PSA

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ens19
Posty:5
Rejestracja:06 stycznia 2014, 13:05

14 marca 2015, 12:16

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć czy warto podawać te tabletki 4msc owczarkowi niemieckiemu?
Jak długo podawać ? Czy podawać taka dawkę jak jest to powiedziane przez producenta?
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

15 marca 2015, 18:27

Spokojnie możesz podawac, psiakowi preparat o którym piszesz, skład dobry, warto zadbac o rozwój stawów i okolic u szczeniaka dużej rasy a niewątpliwie ON-ek to duży pies. Czym karmisz psiaka, jeżeli dajesz karmę która zawiera w składzie dodatki chondro to wtedy dostosuj dawkę dzienną, a jeżeli karmisz gotowanym lub surowizną to podaj dawkę z opakowania. Ten preparat zalecany jest zarówno szczeniakom jako profilaktyka jak i psom starszym ze zmianami zwyrodnieniowymi.
Czy warto są zwolennicy suplementacji jest tez grono przeciwników, dopytaj veta jakie on zajmie stanowisko. Znajoma która ma ON-ka od wieku szczenięcego podawała i nadal podaje psu podobny preparat i jest zadowolona, ja również podaję ale dlatego, że muszę.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 marca 2015, 11:25

nie można tak zadawać pytania, bo nie wiadomo o co chodzi. Ja mogę przekornie odpowiedzieć nie warto. A dlaczego , bo wydajesz pieniądze. Na prawdę trzeba wiedzieć co ten pies je , czy ma jakieś kłopoty z kośćcem i w ruchu i dopiero można starać się odpowiedzieć czy można mu to podawać . Na pewno zaszkodzić się nie zaszkodzi, ale nadmir suplementacji nie zawsze pozostaje bezkarny.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości