husky syberian- problemy z oczami/ brak apetytu

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

meg-88
Posty:1
Rejestracja:04 czerwca 2015, 08:57

04 czerwca 2015, 09:20

Witam
Jestem posiadaczką cudownego psa wabi się Drago, od ok. 2 tygodni zauważyłam u niego niepokojące objawy dotyczące jego stanu zdrowia, z oczu wydobywa się ropa o ciemnym zabarwieniu, stał się apatyczny, nie cieszy się już z wyjścia na dwór, spacery z nim z kilkukilometrowych ograniczyły się do krótkich przechadzek wokół domu.
Często wymiotuje (w ciągu ubiegłego tyg 3 razy), jego apetyt zmniejszył się drastycznie (je raz na dzień kawalątki karmy, wcześniej jadł 3- 4 razy na dzień ). Nigdy wcześniej nie miał żadnych problemów zdrowotnych.
Ostatnimi dniami wydaje się smutny ratuję go jak umiem np podaję mu woreczki z rumiankiem na oczy, próbowałam też podać mu krople dla niemowląt na bóle żołądka, ale nie udało się

Pozdrawiam serdecznie
megan
Posty:436
Rejestracja:22 marca 2007, 16:19

04 czerwca 2015, 09:34

Boże, ja tak na szybko, bo akurat jestem na forum. Zabierz psa natychmiast do weterynarza!! Zwierzakowi ewidentnie coś jest i cierpi, i to od dwóch tygodni. Może mu się gwałtownie pogorszyć, a rumianek i krople dla niemowląt mu na pewno nie pomogą. Psa musi zbadać weterynarz. M.
Awatar użytkownika
cockermanka
Posty:169
Rejestracja:25 stycznia 2007, 10:40
Lokalizacja:Beskidy

04 czerwca 2015, 11:10

Pies jest ewidentnie chory od dwóch tygodni,a ty szukasz porady na forum???
Zgroza....współczuję psu takiej właścicielki....
Agis
Posty:479
Rejestracja:08 października 2013, 16:52

04 czerwca 2015, 15:44

Dziewczyny , nie krytykujmy :) to nic nie pomoże właścicielce a juz na pewno nie pomoże psu .
meg-88 pilnie ale to pilnie pies musi trafić do lekarza .A medykamenty jakie stosujesz nawet
przeziębienia nie wyleczą .
Awatar użytkownika
cockermanka
Posty:169
Rejestracja:25 stycznia 2007, 10:40
Lokalizacja:Beskidy

04 czerwca 2015, 20:56

Może odrobina krytyki przywróci właścicielce rozsądne myślenie....
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

04 czerwca 2015, 21:50

meg-88,
a gdyby to Tobie ciekła ropa z oczu, zwracałabyś kilka razy dziennie to czekałabyś dwa tygodnie na pójście do lekarza, pewnie nie.
Jak poczekasz jeszcze dłużej to nie będziesz już o nic pytać na forum bo psa nie będzie :( do veta i to szybko
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

12 czerwca 2015, 12:19

spokojnie Panie nie każdy ma tak łatwy dostęp do lekarza i nie każdego dziecka rodzice od razu lecą do lekarza . Nie można oceniać po wpisie człowieka. Wystarczy jeden krytyczny wpis a nie fala.

Powinnaś pilnie oko pokazać lekarzowi. Długotrwałe zapalenie nawet spojówek może nieść poważne komplikacje w stosunku do rogówki i głębszych struktur oka.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości