pies nie je 9 dni pomocy!-diagnoza straszna!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

dejzidejzi
Posty:1
Rejestracja:22 marca 2017, 13:50

22 marca 2017, 14:06

Witam pana !mam taki problem z moją 10 -letnia sunia rasy york.15 marca miała w znieczuleniu usuwany kamień z zębów,po uprzednim wykonaniu badań(lekko podwyższony mocznik).lekarz zakwalifikował ją do zabiegu.Po zabiegu pies nie chce jeść-wizyta u lekarza steryd i p/wymiotny bo raz zwymiotowała.trochę pije wody,nic nie je.Mijają kolejne dni ,pies nie je ,nie ma siły, na jedzenie spogląda z obrzydzeniem. Kolejna wizyta -steryd. brak temperatury,osłuchowo bez zmian.stolec normalny w małej ilości,mocz normalny. następne 2 dni -pies dalej nie je tylko pije-kolejne badania wszystko w normie tylko alat 86,2. wet zalecił antybiotyk i l.rozkurczowy bo troche miała tkliwy brzuch.co robić ,wet nie ma już koncepcji a pies tylko leży i śpi. :cry: pomocy!!!Małgo.( nadmienię tylko, że jest 5 lat po kastracji).Pozdrawiam.
jestem po kolejnej konsultacji-szok-nowotwór -międzybłoniak. guz w okolicy przedsercowej i w opłucnej 80 ml płynu!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 26 marca 2017, 18:09 przez dejzidejzi, łącznie zmieniany 2 razy.
akar
Posty:149
Rejestracja:05 stycznia 2015, 18:43

23 marca 2017, 10:04

Jeśli ten lekarz nie wie co dalej, pilnie udaj się do innego i zrób porządną diagnostykę,trzeba znaleźć przyczynę. Nie czekałabym ani chwili dłuzej bo sytuacja z każdym dniem się pogarsza.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

24 marca 2017, 11:18

skonsultuj psa z inny, lekarzem i to pilnie
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości