złe wyniki wątroby u 13lat i 8 ms owczarka

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Kasia2020
Posty:2
Rejestracja:26 grudnia 2017, 11:20

28 grudnia 2017, 15:03

Dzień Dobry,
u naszego owczarka niemieckiego (13lat i 8 ms) w czerwcu usunięto śledzionę ( guz). Lekarz przeprowadzający operację mówił, że też coś zaczyna się dziać na wątrobie. Niestety ponoć na to już pomocy nie ma.
Robiliśmy teraz badania i wyniki wątroby sa złe, choć pies jest w dobrej formie. Ma ładną sierść, na swój wiek jest "żywy"- zaczepia, chce się bawić. Apetyt-wybrednie, głównie wieczorami. Dużo pije wody. Dostał lek Hapatiale Advanced i po miesiącu mamy powtórzyć badania. Wczoraj pojechał też mocz na badania. Lekarze na razie nie mówią o guzie na wątrobie. Na USG nic nie było widać jak było ostatnio robione.
Moje pytania to czy ktoś miał podobne sytuacje? Czy możemy jeszcze coś zrobić? Jakieś badania? Czy psom robi się markery?
Skonsultować się z innym lekarzem może? Jakaś dieta?
Liczę na Państwa sugestie, Kasia
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

29 grudnia 2017, 09:51

nie umieszczasz żadnych wyników więc ciężko odnieść się do opisu. Wpisz dokładne wyniki może uda się podpowiedzieć.
Kasia2020
Posty:2
Rejestracja:26 grudnia 2017, 11:20

15 stycznia 2018, 15:00

Witam. Dopiero teraz mam dostęp do wszystkich wyników. Myślę sobie, że najłatwiej byloby mi je do Pana przesłać, ale szczerze to nie wiem jak. Byłabym wdzięczna za podpowiedź
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

17 stycznia 2018, 09:32

przepisz je tutaj
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości