NOSÓWKA W DOMU!!!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Antiope_1
Posty:7
Rejestracja:06 sierpnia 2007, 08:01
Lokalizacja:Sląsk
Kontakt:

06 sierpnia 2007, 09:18

Witam!!!

Mielismy w maju tego roku pieska niestety musielismy go uspać po tygodniu :( chorowal na nosówke, Teraz chcielibyśmy przygarnąć psiaka od sasiada jest po 1 szczepionce ale boje sie ze moze byc to niebezpieczne jezeli mielsmy pieska ktory mial noswke. Prosze o porade jak dlugo zostaje wirus w domu czy sa jakies preparaty by go oslabic lub zniszczyc w domu.

Pozdrawiam
Magdalena
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

06 sierpnia 2007, 10:15

Zobacz tutaj: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... =nos%F3wka
Od siebie dodam, że nie ryzykowałabym wprowadzenia do domu malucha po jednym szczepieniu. Według mnie to za mało. Co prawda wymagane dwa miesiące już minęły, ale ja też straciłam szczeniaka na nosówkę i teraz dmucham na zimne 8) .
Awatar użytkownika
Antiope_1
Posty:7
Rejestracja:06 sierpnia 2007, 08:01
Lokalizacja:Sląsk
Kontakt:

06 sierpnia 2007, 12:16

HEJ Beata i KOCIE Fiodor!!!

Bardzo dziekuje za odpowiedz i zainteresowanie moim forum. Nie wiem co mam robic bo juz tak ublagalam wlasciciela psiaka zeby przytrzymal go 2 tygodnie po tej szczepionce, mala miala isc do worka i rzeki powiedzial ze dluzej trzymac go nie bedzie:( I boje sie ze jak go nie wzmne to moge go juz nie widziec.

Pozdrawiam
Magdalena,jeszcze daleko suczka Bella oraz kot Teqla
_________________
Magdalena
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

06 sierpnia 2007, 13:21

Madziu, to w takiej sytuacji bierz ją od razu - nie ma wyjścia. Może akurat wszystkie wirusy już wyzdychały i nic się nie stanie. Jakby maleńka miała doznać krzywdy u tego człowieka to lepiej żeby już była u Ciebie. I niech Ci się zdrowo chowa :D A przy okazji wklej jej fotkę - chętnie popodziwiamy :D
Awatar użytkownika
Antiope_1
Posty:7
Rejestracja:06 sierpnia 2007, 08:01
Lokalizacja:Sląsk
Kontakt:

07 sierpnia 2007, 07:51

własnie dzis robie wielkie sprzatanie wraz z praniem dywanów zeby wszystko na sobote było czysciutkie...mam nadzieje ze sie uda. Ddziekuje za twoje listy i trzymane kciuki. Co do fotki to nie wiem jak je tu lub na loginie umieścic, mozesz mi pomóc.

Pozdrawiamy :)
Awatar użytkownika
Antiope_1
Posty:7
Rejestracja:06 sierpnia 2007, 08:01
Lokalizacja:Sląsk
Kontakt:

07 sierpnia 2007, 08:26

wstawilam ale jest malutkie jaki najepie rozmiar wsadzic zeby pasowalo i bylo akie fajne jak twoj kotek???

Buzka
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości