Proszę o pomoc!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

MasujDzika
Posty:3
Rejestracja:02 lipca 2020, 21:59

02 lipca 2020, 22:06

Mój pies ma 0,5 roku, więc młody. Jakieś 1,5 miesiąca temu stał się mega chudy i widać jemu z daleka żebra. Teraz 4 dni temu zaczął turlać się po całym ogródku i od tamtego czasu ma pochyloną głowę.
Sierść jemu wypada dość oczy stały się mniej okrągłe i ma spuchnięte na nosie. Ma jakby takie drgawki na nodze.
Nie wiem co robić proszę o pomoc już myślałam by go uśpić ale może z tego wyjdzie. Proszę o radę co to za choroba i czy go uśpić aby się nie męczył.
MasujDzika
Posty:3
Rejestracja:02 lipca 2020, 21:59

02 lipca 2020, 22:10

Jeszcze zaczął się kręcić w kółko i nie widzi.
tesia
Posty:103
Rejestracja:12 marca 2007, 20:12
Lokalizacja:kraków
Kontakt:

03 lipca 2020, 19:38

pies od półtora miesiąca choruje, a ty zamiast iść do weterynarza, zwlekasz tyle czasu, i kiedy się pogarsza (twój drugi wpis), zamiast iść do weterynarza, szukasz pomocy/porady na forum?? Co z ciebie za opiekun. A jeśli nie możesz z jakiegoś powodu iść osobiście z psem do lekarza, to istnieje coś takiego jak wizyta domowa. Dzwonisz i umawiasz się na dzień i godzinę, weterynarz przyjeżdża i diagnozuje psa na miejscu w domu, i od razu wdraża leczenie. Nigdy nie zrozumię ludzi twojego pokroju, którzy wolą patrzeć na cierpienie psa - szczeniaka na dodatek - niż szukać realnej pomocy. Żal.....
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 41 gości