Twardy brzuch, apatia, wymioty I brak apetytu u psa.

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

beti022
Posty:1
Rejestracja:21 stycznia 2021, 05:15

21 stycznia 2021, 05:17

Hej, potrzebuje pomocy.
Mój piesek ma 11 miesięcy, jest energiczny praktycznie nie potrafi usiedzieć w miejscu. Nigdy nie było problemów z apetytem.
Wczoraj o godzinie 16 zaczął wymiotować, zwrócił jedzenie. Później wymiotował jeszcze kilka razy białą pianą. Z każdym kolejnym wymiotem zaczął robić się coraz bardziej osowiały. Przestał mieć apetyt. Około 23 zauważyłam, że jego brzuszek stał się twardy. Dotyk raczej nie sprawia mu bólu. Z samego rana udam się do weterynarza, ale problem w tym, że bardzo się martwię. Też naczytałam się na temat jego objawów w Internecie i jestem przerażona. Proszę o jakaś radę jak mogę mu pomóc, żeby chociaż złagodzić ból.
( ma 11 miesięcy i waży 10 kilo)
orwell1
Posty:96
Rejestracja:13 stycznia 2021, 09:21

21 stycznia 2021, 08:00

Hej, koniecznie do weterynarza :( lepiej od razu postawić diagnozę u specjalisty niż wyszukiwać informacji na własną rękę w internecie. Biała piana pojawia się także w przypadku chorób gardła, także nie ma się co przejmować na zapas. Poczekaj na wizytę u lekarza. Trzymam kciuki!
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty:315
Rejestracja:16 września 2020, 10:58

28 stycznia 2021, 08:02

beti022 pisze:
21 stycznia 2021, 05:17
Hej, potrzebuje pomocy.
Mój piesek ma 11 miesięcy, jest energiczny praktycznie nie potrafi usiedzieć w miejscu. Nigdy nie było problemów z apetytem.
Wczoraj o godzinie 16 zaczął wymiotować, zwrócił jedzenie. Później wymiotował jeszcze kilka razy białą pianą. Z każdym kolejnym wymiotem zaczął robić się coraz bardziej osowiały. Przestał mieć apetyt. Około 23 zauważyłam, że jego brzuszek stał się twardy. Dotyk raczej nie sprawia mu bólu. Z samego rana udam się do weterynarza, ale problem w tym, że bardzo się martwię. Też naczytałam się na temat jego objawów w Internecie i jestem przerażona. Proszę o jakaś radę jak mogę mu pomóc, żeby chociaż złagodzić ból.
( ma 11 miesięcy i waży 10 kilo)
Dzień dobry,

Nie należy podawać żadnych leków bez konsultacji z lekarzem weterynarii. Można psu bardziej zaszkodzić niż pomóc.

lek. wet. Karolina Miechowska
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 68 gości