Nowy lek - prostata

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Nalewka
Posty:17
Rejestracja:07 stycznia 2011, 01:34

09 maja 2013, 13:05

Niedawno słyszałam o preparatach nowej generacji pomagających w przypadku zmian w prostacie u starszego psa.
Nie mam kontaktu z wetem, który mi o tym opowiadał (w pociągu...), a nie zapisałam sobie nazw tych środków.
Czy mogę liczyć na jakieś podpowiedzi?

Próbowaliśmy z naszym wetem Ypozane, dwa razy preparat miał działaś przez pół roku, dwa razy po 4 miesiącach działać przestawał, chociaż zmiany w prostacie zmniejszyły się (ilość i wielkość tych, które nie zanikły), więc skuteczny był, przyznaję.

Pytam, bo może warto spróbować czegoś innego, być może skuteczniejszego i bezpieczniejszego (pies ma padaczkę /Luminal/, zwyrodnienie stawów biodrowych /okresowe podawanie NLPZ/, miał już kilka operacji /miednica zespolona "drutem" - po wypadku/ i nie jest młody /znajda, trudno dokładnie ustalić.../).

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to lekarz wet ma tę wiedzę, że to wet będzie zalecał, decydował, monitorował, teraz pytam z czystej ciekawości.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

12 maja 2013, 22:43

nic lepszego od ypozane nie pojawiło się. Pojawi się homeopatyczny środek , ale nie wierz , że będzie silniejszy od ypozane . Można po kuracji ypozane podawać , bo krzywdey nie zrobi , ale nie zapobiegnie torbielom. Jeśli zwierzę ma poważne problemy może lepiej rozważyć kastracje.
Monika0113
Posty:2
Rejestracja:18 listopada 2023, 12:04

19 listopada 2023, 09:39

Co to za lek homeopatyczny ?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości