Pomocy, nie mogę wytępić pcheł! PILNE!!!!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Vet4u
Posty:789
Rejestracja:08 lipca 2022, 18:43

06 marca 2023, 17:22

Witam,
Pchły to bardzo uciążliwe insekty, dlatego warto używać najlepszych środków, które zostały dostosowane do naszego pupila.
Jeśli problem wciąż istnieje i pchły zalęgły się w domu/ mieszkaniu warto pomyśleć o zabieg dezynsekcji, wykonywanego przez specjalistyczne firmy.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Vet4u
Vet4u
Posty:789
Rejestracja:08 lipca 2022, 18:43

06 marca 2023, 17:22

Witam,
Pchły to bardzo uciążliwe insekty, dlatego warto używać najlepszych środków, które zostały dostosowane do naszego pupila.
Jeśli problem wciąż istnieje i pchły zalęgły się w domu/ mieszkaniu warto pomyśleć o zabieg dezynsekcji, wykonywanego przez specjalistyczne firmy.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Vet4u
sierra
Posty:12
Rejestracja:16 stycznia 2023, 12:55

30 lipca 2023, 22:17

podstawa to usunac pchly z otoczenia wiec odkurzacz, woda z octem, gruntowne sprzatanie i dezynfekcja oraz zabezpieczenie zwierzaka, polecam krople fiprex
budynka
Posty:28
Rejestracja:24 czerwca 2019, 18:22

04 listopada 2023, 17:40

sierra pisze:
30 lipca 2023, 22:17
podstawa to usunac pchly z otoczenia wiec odkurzacz, woda z octem, gruntowne sprzatanie i dezynfekcja oraz zabezpieczenie zwierzaka, polecam krople fiprex
fiprex sie sprawdza ale woda z ocetem u nas to za malo.. musielismy kupic parownice i nia wyczyscic wszystkie kąty
KarolinaU
Posty:1
Rejestracja:14 października 2024, 22:12

14 października 2024, 22:31

Odświeżam temat, bo i mnie ręce opadają w walce z pchłami.
Otóż przygarnęłam małe kociątko. Kot został zbadany przez weta, odpchlony i umieszczony w pomieszczeniu gospodarczym. Uprzedzając hejt od miłośników trzymania zwierząt w domach, kot jest wolny i wychodzi kiedy chce. Jego ulubioną rozrywkę stanowi polowanie na myszy.
Pchły nie pojawiły się od razu. Po miesiącu ponownie zaaplikowałam środek przeciw pchłom. Kot ich nie ma, ale na swoją siedzibę wybrał kotłownię, w której pchły się zalęgły. Przedostały się do domu. Myję podłogi wodą z octem, wszystko przecieram wodą z octem. W moim domu czuć głównie ocet. Pchły mają się świetnie. Pogryzły mnie i dziecko. Zamówiłam środek, który mam nadzieję da się we znaki insektom, jednak opinie czytałam różne.
Czy spośród państwa, którzy mieli ten sam problem ktoś skutecznie się tego pozbył i może mi udzielić porady? Dziękuję.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości