Narośl i guzek pod skórą u goldenki

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Monis_111
Posty:1
Rejestracja:14 października 2010, 12:36

14 października 2010, 12:50

Panie Jarku bardzo prosze o pomoc!!!!

pare dni temu wyczułam na prawej łopatce u mojej goldenki rankę.Dokładnie jest to dziwna okrągła narośl ok.centymetra na której wyrasta siersc. Co dziwniejsze pod tą naroślą wyczulam guzka,ktory sie powieksza:(( Guzek pod palcami przesuwa się tak jakby to byl tluszczak...nie wiem co robic... Bardzo prosze doktora o pomoc!!
P.S suczka ma 5 miesięcy
elazajaczkowska
Posty:1
Rejestracja:13 października 2010, 19:29

14 października 2010, 13:59

To jedz z nią szybko do weterynarz bo jakz nią nie pojedziesz to pies może umżeć.Ja mialam taką sytuacje i jak pojechalam do weterynarz to miala operacje i jej to wyccieli a teraz jest zdrowa i jest taka jak przedtem wesola i kochana Miska.Lepiej jedz jak najszybciej do weterynarz.Radze Ci jeśli nie chcesz stracic psa.Bobrze Ci radzę :D .Nie martw się wszytko bedzie dobrze.Pozdrawiam cię i psa
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

17 października 2010, 22:15

niestety nikt nie poradzi Ci co to jest bez badania. Zmian guzowatych, brodawkowatych jest cała masa i nikt tego nie rozstrzygnie bez możliwości oglądnięcia, dotknięcia.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości