psi dentysta poszukiwany

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ariva

04 czerwca 2012, 13:04

Poszukuję psiego dentysty w Krakowie lub na Śląsku. Suczka znajomych jakiś czas temu złamała kła. Reszta kła zaczęła ciemnieć i żółnąć. Lekarz, do którego chodzą zalecił wizytę u psiego stomatologa w celu wykonania leczenia kanałowego. Czy ktoś może polecić jakiegoś psiego dentystę?
critique
Posty:8
Rejestracja:29 maja 2012, 23:07

04 czerwca 2012, 13:48

w krk jest xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. ma jednak opinie aroganta, czlowieka b nieprzyjemnego, niebudzacego zaufania (tak wynika z wielu opinii na stronach typu "ocen lekarza"). kilka zdan wypowiedzianych przez tego czlowieka kosztuje ponoc 70 zl. moze odezwie sie ktos ze slaska, pewnie nawet z dojazdem bedzie taniej? najwazniejsze zeby psiakowi pomoc. pozdrawiam
Arsa13
Posty:27
Rejestracja:18 maja 2012, 00:16

11 czerwca 2012, 21:01

Dajcie sobie spokoj... Mam kilka psów z polamanymi zębami i nic im nie jest. Wiesz jak może boleć ząb po leczeniu kanalowym??- Ja niestety wiem..a jeżdze do specjalistów... Nie sądze, żeby weci mieli takie umiejętnosci jak stomatolodzy..a pies nie powie, że boli.
wojciechplochow
Posty:2
Rejestracja:07 sierpnia 2016, 11:35

07 sierpnia 2016, 11:46

OSTATNIO BYŁEM ZE SWOIMI PUPILAMI U DENTYSTY DZIEKI PEDIGREE I PROGRAMOWI MIESIAC ZDROWYCH ZEBÓW.zA DARMO SIE ZAPISAŁEM I SKORZYSTAŁEM Z WIZYTY NA KTOREJ PAN DOKTOR SZCZEGOLOWO PRZEJRZAŁ PYSKI PIESKÓW I CH ZEBY I DZIASŁA, ORAZ POWIEDZIAŁ CO ROBIC, JAK DBAC, CO UZUWAC DO PIELEGNACJI ZEBÓW.w RAMACH PROGRAMU DOSTALISMY ULUTKI I PIELEGNACJI PYSKA I ZEBÓW ORAZ DENTASTIX DLA PIESKA ABY MOGŁ W DOMU DBAC O ZEBE.POLECAM BO PROGRAM JEST DARMOWY
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości