Szczeniak rzadko oddaje mocz

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Martyn3kk
Posty:1
Rejestracja:22 maja 2013, 19:09

22 maja 2013, 19:18

Witam. Od wczoraj w domu mam szczeniaka kundelka, jest przyjazny i szybko się zaklimatyzował. Chodzi za domownikami krok w krok, jakby był tu od dawna. Jednak martwie się jedną rzeczą, otóz piesek wczoraj zrobił siku od godziny 14 tylko 2 razy,a dziś oddał mocz o 6 rano, następny dopiero o 17. W ciągu dnia pił wodę, może nie w dużych ilościach ale jednak. Przed przygarnięciem myślałam, że będę musiała latać z mopem co godzinę lecz on sika bardzo mało. Dodam że jak załatwił się wczoraj o godzinie 19 później w nocy nie oddał moczu wcale dopiero rano o tej 6 godzinie. Dodam że ma mniej więcej 2,5 miesiąca, ma być małym pieskiem. Byłabym wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

23 maja 2013, 00:51

cóż masz szczęście mój lał częściej. Ale na poważnie. Nie onbawaiłbym się takich częstotliwości. Na polu zrobiło się cieplej, pewnie je such pokarm. To ogranicza wydalanie wody. Zawsze można zrobić profilaktycznie badanie moczu.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości