Pies po zatruciu

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

wrona888

03 lutego 2014, 21:07

Witam mam taka sprawe moja sunia zatrula sie cebula kwiata AMARYLIS wymiotowala cala noc pojechalam z nia do weta rano odratowali ja bo bylo baaardzo zle wymiotowala zolcia z krwia sikala skrzepami krwi miala silne drgawki badania wyszly ok juz jest z nia lepiej tylko wymiotuje po kazdym napiciu sie wody czy mam sie martwic tym??? jak mam jutro z nia postepowac??? oszczedzac czy pozwolic na zabawy z druga psina??? dziekuje za odpowiedz
Agis
Posty:479
Rejestracja:08 października 2013, 16:52

03 lutego 2014, 21:35

Tak , martwić się... i to bardzo .Konieczna wizyta u lek wet ,ponowne badania krwi i profilem nerkowym .Takie badania po silnym zatruciu powinieneś robić co kilka dni kontrolując stan ogólny psa .
wrona88
Posty:1
Rejestracja:03 lutego 2014, 20:58

03 lutego 2014, 21:41

jutro tez jedziemy na morfologie, badania nerek wyszly w normie tylko watrobowe delikatnie poza norme a co mam zrobic jezeli wymiotuje po kazdym piciu??? moze zoladek juz jest tak podrazniony ze nie przyjmuje nic???
Agis
Posty:479
Rejestracja:08 października 2013, 16:52

03 lutego 2014, 21:50

wrona88 pisze:jutro tez jedziemy na morfologie, badania nerek wyszly w normie tylko watrobowe delikatnie poza norme a co mam zrobic jezeli wymiotuje po kazdym piciu??? moze zoladek juz jest tak podrazniony ze nie przyjmuje nic???
Jak długo wymiotuje po kazdym piciu ? odstaw picie do rana ,dając wode tylko pogarszasz sprawę .Rano wet Ci poradzi i o wszystko zapytasz .Rano nie tylko morfologia ale cała reszta powinna byc zrobiona .a tabl osłonowo na żołądek nie zalecił ? + plus probiotyk ? To że wyniki wcześniej były dobre to nie znaczy ,że to sie nie zmieniło , Psa trzeba trzymać pod kontrolą lekarską i kliniczną .
Gość

04 lutego 2014, 10:08

nic nie dali... mala na szczescie juz nie wymiotuje nawet zjadla 10 chrupek suchej karmy dietetycznej na watrobe. za godz jade do weta to zobaczymy co beda z nia robic
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości