co to jest?

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

majexx
Posty:1
Rejestracja:18 marca 2014, 22:46

18 marca 2014, 22:56

Witam,
Mam pieska rasy york terrier, ma już skończone 8 lat. Dwa dni temu był u fryzjera, i kiedy został obcięty zauważyłam białe plamki na jego pyszczku, wyglądały jak blizny, jednak dzisiaj, na mordce pojawił się tak jakby "mały czerwony guzek" jakby podszedł krwią. W mojej głowie pojawily się już same najgorsze myśli. może ktokolwiek wie co to może być? Myślalałam o tym zeby poobserwować to przez najbiższe dwa dni i jeśli nie daj Boże to się powiększy iść do wterynarza, ale chcialabym poznać wasze opinie, bo ta sprawa nie da mi zasnąć. Jeszcze chciałam dodać, że niedawno przy tylnych łapkach, przy narządzie rozrodczym pojawił się pieprzyk ktory się troche powiększył.
Gość

19 marca 2014, 01:28

Skoro pies dożył wieku osiem lat w zdrowiu,to czas na przegląd "techniczny " a przy okazji,pokaz doktorowi zmiany,które Cię niepokoją :) Za bardzo ufasz wyobraźni forumowiczów , dla mnie białe plamki na pysku u 8 letniego psa to początek siwizny ,a ten pieprzyk na przyrodzeniu,co się powiększa to może kleszcz,tak ja to sobie wyobrażam.Każdy z nas pewno inaczej,więc jak radzić ????????????
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 marca 2014, 00:19

jak opisujesz takie rzeczy to bez zdjąć ani rusz.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 27 gości