Nawrót kamicy

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kaczorr74
Posty:1
Rejestracja:28 marca 2014, 20:02

28 marca 2014, 20:17

Witam. Jestem właścicielem suki sznaucera miniatury. ma na imie Kama. Dzisiaj byłem z nią u lekarza i okazało się na badaniu USG że ma na pęcherzu moczowym kamień wielkości 1,5cm.Wszystko na to wskazywało , częste oddawanie moczu itp. Problem w tym że kama miała operację usunięcia kamienia w listopadzie 2012r. Kamień był wielkości dwuzłotówki. Jestem przerażony że po 15 miesiącach sytuacja się powtarza. Pies był (jest ) na diecie hills c/d urinary, po za tym nic nie je, raz po raz coś z ręki. Może coś źle wprowadziliśmy do diety? Słyszałem że ludzie podają witaminę c. Sam już nie wiem co robić. Sądzę że bez operacji się nie obejdzie ale co dalej? Ile pies w końcu tych zabiegów może przechodzić ? Chyba nie co 1,5 roku. Chyba że ona ma takie skłonności i nic dieta i tak nie zmienia.Proszę o doradztwo. Może państwo polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Poznaniu lub Zielonej Górze ( może byc w okolicach tych dwóch miast), który by ja poprowadził również dietetycznie. Pozdrawiam forumowiczów. Tomek.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

08 kwietnia 2014, 21:37

a poprzedni kamień był poddany analizie? Jak została dobrana dieta?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości