problem z nadmierna utrata siersci jak leczyc

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

remek123

30 stycznia 2016, 13:46

Witam mam Pitbulla 1,5 letniego o wadze 25 kg i mam z nim problem bylem u wet. i zaplacilem 80 zl stwiedzila ona ze moj piej ma łojotkowe zapalenie skory i za te 80 zl otrzymalem w strzykawce 10 ml jakiegos szamponu i otrzymalemwiadomosc ze po 10 minutowej kompieli w tym szamponiebeda efekty i psowi przejdzie ze po 3 dniach kompieli psowi wyszly jakies chrostki poszedlem tam znow pies otrzymal jakis zastrzyk zeby oslabi uczulenie ktore stwierdzila przed chwila i powiedziala rowniez ze pies ma uczulenie na nikiel kolczatki itp tylko pytam czemu tego odrazu nie stwierdzila jesli pies nosi kolczatke od 8 msc . psu wylatuje nadmierna siersc i cebulka tego wlosia jest biala jak mam go wyleczyc bardzo prosze was o pomoc bo w moim miescie nie daja sobie rady weterynarze ...
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

01 lutego 2016, 09:40

niestety takie pytania zadaj Twojemu lekarzowi nie nam czemu to a czemu tamto zrobił czy nie zrobił lekarz. Masz dużą szansę mieć psa alergika a ta rasa należy do bardzo predysponowanych ras i możesz mieć z tym problemy przez całe życie. Więc znajdź stałego lekarza , który poprowadzi Twojego psa.
aggieaga
Posty:3
Rejestracja:28 lutego 2016, 19:53

28 lutego 2016, 20:08

to ja odpowiem tak, my podawalismy amstaffce lyzke oleju lnianego i wyczesywanie furminatorem, poskutkowalo
Ewa2611
Posty:4
Rejestracja:28 lutego 2016, 09:28

28 lutego 2016, 23:32

tez mogę podpowiedzieć siemię lniane mielone , 1 łyżka oleju kokosowego zimnotłoczonego i gammolen mam podobny problem tylko u nas oprócz łysienia boków były wyłysienia na grzbiecie testy wykazały azs czyli alergia na pchłę i roztocza b.silna bez widocznego zapchlenia ot tak przypadkowa pchła na grzbiecie naszej terierki zrobiła taką rewolucję na skórze niestety :(
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 99 gości