Dziwne zachowanie u psa

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

dzoannna00
Posty:2
Rejestracja:03 stycznia 2016, 16:45

28 lutego 2016, 11:15

Mój pies od wczorajszego popołudnia jest bardzo niespokojny, trzęsie się i dyszy, siada na przeciwko mnie i patrzy mi w oczy, albo wspina się po mnie (czego normalnie nie robi), chodzi za mną jak cień, chowa głowę pod łóżko albo chowa się w łazience jakby się czegoś bał. Najchętniej cały czas chodziłby na podwórko. Pije trochę więcej niż zwykle, apetyt ma normalny. Czy może w ten sposób sygnalizować, że coś go boli???

Od jakiegoś tygodnia, gdy kładzie się na brzuchu trochę popiskuje, ale byliśmy u weta i wet powiedział, że ma nadwagę i zapewne boli go kręgosłup a nie brzuch i teraz mój psiak dostaje tabletki na kręgosłup (i dostaje połowę mniej jedzenia). Chociaż mi się wydaje, że nadal przy dotykaniu spina brzuch i stęka.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

29 lutego 2016, 11:14

Niestety takiego psa należy bardzo dokładnie zbadać, nikt nie będzie w stanie ci powiedzieć coś więcej o stanie Twojego psa przez neta. Na pewno trzeba zobaczyć co wywołuje niepokój twojego psa i co powoduje u niego reakcję niepokoju i lęku.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości