Pomoc dla bardzo chorego pieska

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

AniaOzi
Posty:1
Rejestracja:14 maja 2017, 19:36

14 maja 2017, 19:38

Witam. Nie mogłam nic znaleźć podobnego. Nasza sunia ma prawie 8 lat od ponad 7 ma stwierdzoną chorą trzustkę. W marcu przeszła jakąś infekcję może zatrucie. Trudno mi powiedzieć co to było. W tym samym czasie zaczęła mieć problem ze stawami i jakby było mało miała ciążę urojoną. Podobno wyniki były ok nawet enzymy trzustkowe były. Przestaliśmy podawać kreon bo pojawił się problem z kupą. Ale problem jej zdrowia ciągle jest. W tamtym tygodniu zwracała. Prawie każdego dnia słychać przekewanie w brzuszku.Zawsze ma robione usg lekarz mówi że tyle lat w zawodzie a ona go ciągle zaskakuje, Ozi ma straszne kamienie kałowe ale tak naprawdę w całych jelitach nigdy takich nie widział. Ale to nie to,że ona się nie załatwia ona robi duże kupy za duże. Od wtorku bierze metronidazol bo znowu jej się coś zadziało, a od czwartku nts immunactiv po to żeby przybierała na wadze. Ozi jest owczarkiem zawsze była chudziudka ważyła około 20 kg ale teraz waży 15 :'( czy ktoś z Państwa potrafi jeszcze coś polecić żeby sunia przybrała na wadze,żeby odzyskała siły? Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Ona znowu jest smutna i ciągle leży u siebie jak przy tej urojonej ciąży. Myślę że to ta ciąża tak ją dobiła. Ona niby je ale jest strasznie słaba nigdy nie odzyska siły w łapkach i chęci do życia jak będzie taka chuda. Błagam o jakąś pomoc bo serce mi pęknie.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

17 maja 2017, 10:12

wpisz wszystkie wyniki ostatnie jakie masz, jak pies chodzi , miał wykonywane rtg kręgosłupa?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 27 gości