Biegunka u Goldena

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Bourbon
Posty:7
Rejestracja:24 marca 2006, 09:52
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

25 kwietnia 2007, 16:00

Witam, moj 18 miesieczny Golden dostal biegunki. Zaczelo sie to w nocy z niedziele na poniedzialek ... mial biegunke i co godzinke trzeba bylo wyjsc na pole. Chcialem zrobic mu 24 godzinna glodowke w poniedzalek ale ktos w domu podal mu jedzenie, nie zjadl calej miski ale troche napewno. Karma jaka dostaje to HILLS z puszkami PURINA. We wtorek pies czul sie dobrze i nie mial biegunki, natomiast z wtorku na srode bylo to samo. Dzisiaj pies mial biegunke przez caly dzien i zwymitowal zolcia. Pies jest osowialy i bardzo cierpi. Po nocy od rana zrobilem mu glodowke. (Gdy byl na spacerze jadl duzo trawy) Co robic ? Co mu podac ? Gdy biegunka nie ustapi do jutra i pies nie zacznie sie lepiej czuc, pojde jutro do weterynarza. Czy jestem w stanie mu jakos teraz pomoc ? Znalazlem w internecie ze glodowka nie jest koniecznie dobrym roziwazaniem i powinno sie podac kleik ryzowy a takze siemie lniane.. PROSZE O POMOC :( [/b]
tezmamgoldena

26 kwietnia 2007, 16:03

Przeczytaj to, co sam napisales jeszcze raz i powinienes wiedziec, co zrobic.

Jezeli pies cierpi, to chyba nalezy przede wszystkim udac sie do weterynarza.

Ja mojemu psu w przypadku biegunki podaje Smecte, ale gdyby tej biegunce towarzyszyly jakies inne objawy (czyli np. wymioty, goraczka, osowialosc), to darowalabym sobie podawanie czegokolwiek na wlasna reke i udala sie do weta.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

26 kwietnia 2007, 22:39

pilnie idź do lekarza zwierzę jest chore.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości