Proszę o pomoc w identyfikacji rasy psa oraz o porady.

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Marcin_Kartonik
Posty:9
Rejestracja:16 czerwca 2013, 17:45

20 czerwca 2013, 11:27

Tak pies wygląda obecnie.Na podstawie książki pana Leonarda Wacha i Ireny Liniewicz " Jak szkolić własnego psa " wg. opisu pies jest najbardziej zbliżony cechami zachowania i wyglądu to owczarka niemieckiego.

https://docs.google.com/file/d/0B0cqhos ... sp=sharing

Psu została kupiona smycz , środek na odrobaczanie i szampon na pasożyty.

Eksperymenty mi zarzucacie ? To popatrzcie na siebie ile razy zrobiliście coś z niewiedzy ?
Mi też były podawane takie rzeczy po jakich nie powinienem nie żyć , a żyję , więc jak - człowieka kości są twardsze od stali , mózg lepszy od niejednego komputera ?
Więc : Psa ma zabić wyciąg spirytusowy z sofory i sól ?
Otwórzcie książki do anatomii lepiej jak macie mi takie zarzuty pisać i sprawdzcie dzięki jakim substancjom w organizmie działa mózgi , nerwy itd.

Czy z postów które padły wypowiedział się choć 1-en lekarz medycyny zwierząt?
Bo fora internetowe mają to do siebie że ludzie tam zdobywają doświadczenie , a potem cwaniakują jakby właśnie byli lekarzami , choć i ten tytuł nie gwarantuje <<INTELEKTU>> i trafnych decyzji co do podawanych substancji.

"Szkoły indoktrynują , życie uczy myśleć , pokora słuchania drugiego człowieka daje ocalić życie."-Taki cycat na dziś z mojej głowy.

MEA CULPA.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2013, 11:33 przez Marcin_Kartonik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Marcin_Kartonik
Posty:9
Rejestracja:16 czerwca 2013, 17:45

20 czerwca 2013, 11:28

Snedronningen pisze:Iza, nie pod pachami. Napisał, że pod pachwinami.
W szpitalu widziałem gorsze widoki.Jak was gorszy to zapalcie skręta i jedźcie do Oświęcimia.
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

20 czerwca 2013, 12:21

Żadne z nas nie jest wetem - oprócz jednego - Jarka...
Gdybyś ruszył tyłek z psem do lekarza to potwierdziłby nasze słowa - psa nalezy natychmiast zaszczepic, porządnie odrobaczyc - to znaczy według programu odrobaczeń, oraz nie wolno psu solic wody...sól to biała smierć- wystarczająco jej mamy w pozywieniu a mózg wcale nie działa na bazie sodu...pomyliło ci się - może takie własnie pomyłki spowodowały że nie ukończyłes medycyny, i może to dobrze dla ludzkości...
Obóz koncentracyjny powiadasz? Nie, dziekuję...wystarczy mi schronisko dla bezdomnych zwierząt.
Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

20 czerwca 2013, 12:27

Porównywanie holocaustu, masowej eksterminacji ludzi, piekła jakie im inni zgotowali do tego co Ty wyprawiasz jest naprawdę nie na miejscu. Ciekawe czy taki sam chojrak byś był patrząc lduziom, którzy po wojnie obóz w Oświęcu opuścili. Czasem warto sie zastanowić nad tym co piszemy.
Sam studiowałem trochę medycynę więc wiem co mogę mu podać.
Rozumiem, że zupełnie bez problemowo poszedł byś siebie samego leczyć do kogoś kto "trochę studiował medycynę". Bo to stwierdzenie może oznaczać, ze ktoś trochę przeczytał poradnik załączony do gazety codziennej.
Gość

20 czerwca 2013, 13:09

Marcin_Kartonik pisze:
Psu została kupiona smycz , środek na odrobaczanie i szampon na pasożyty.
A kiedy wizyta u weterynarza ? Chyba to jest w tej chwili najważniejsze !
Gość

20 czerwca 2013, 14:23

Marcin_Kartonik pisze: Eksperymenty mi zarzucacie ? To popatrzcie na siebie ile razy zrobiliście coś z niewiedzy ?
To dlatego my ci tę wiedzę wtłaczamy do głowy !
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

20 czerwca 2013, 14:40

Otwórzcie książki do anatomii lepiej jak macie mi takie zarzuty pisać i sprawdzcie dzięki jakim substancjom w organizmie działa mózgi , nerwy itd.
pozwolę sobie zauważyć, że anatomia to nauka o BUDOWIE, a nie o DZIAŁANIU organizmu. Może chodziło Ci o fizjologię?

na pewno nie dzięki spirytusowi ;)
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

20 czerwca 2013, 14:46

Niektórzy działają tylko spirytowi :roll:
MiYu
Posty:36
Rejestracja:22 lipca 2011, 08:18
Lokalizacja:Austria

20 czerwca 2013, 14:47

Marcinie, dobrze, że nie skończyłeś studiów. Wystarczająco wielu mamy niedouczonych partaczy w naszej służbie zdrowia :)
Sól pomaga w działaniu mózgu? W jakiej szkole się uczyłeś, bo chyba żadnej państwowej, ani prywatnej :) Może jakiś klub zmyślonych przyjaciół? :)

Człowiek uczy się na błędach, chłopak zabije psa eksperymentując z ziółkami, solą i wyciągiem ze spirytusu, to się nauczy, że pies to pies, a nie człowiek. Nauczy się także pokory i przyjmowania dobrych rad a nie kozaczenia na forum internetowym i nietaktownego zachowania.
Może skręty, które wspomina, wypaliły jego szare komórki?
Gość

20 czerwca 2013, 14:49

Marcin_Kartonik pisze: pokora słuchania drugiego człowieka daje ocalić życie
........... i tego się trzymaj
Awatar użytkownika
Marcin_Kartonik
Posty:9
Rejestracja:16 czerwca 2013, 17:45

20 czerwca 2013, 17:15

Pies podałem lek na odrobaczenie.
Został potem wykompany.

Śpi i żyje.

Tak miałem wymyślonych przyjaciół ale tym mniej podleczyli http://pl.wikipedia.org/wiki/Perazyna.

I nie podałem mu soli kuchennej tylko zajebistej soli.Skąd nie napiszę bo zaraz mnie zlinczują.

Ps. I to jest krakowskie forum , więc nie piszcie bzdur że skręty zabijają szare komórki.
Komórki to komórki , jedne się dzielą , drugie nie.
Awatar użytkownika
Marcin_Kartonik
Posty:9
Rejestracja:16 czerwca 2013, 17:45

20 czerwca 2013, 17:18

isabelle30 pisze:Niektórzy działają tylko spirytowi :roll:
A i owszem.Ja działam dzięki przemianom biochemicznoelektrycznym nie wiem jak wy.
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

20 czerwca 2013, 17:37

Co ma krakowskie forum do skrętów bo nie jestem w stanie tego zrozumieć. Wiem, może dziabne sobie setkę to zrozumiem tok rozumowania niektórych.

Weterynarza ma to forum, zielarza również- więc może zamiast samemu kombinować zgłoś się do nich.
Jesli Twój pies nie ma rodowodu organizacji powstałej dawno temu (przed 2012 r) to nie dorabiaj mu rasy. Kundelki tez są kochane. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin_Kartonik
Posty:9
Rejestracja:16 czerwca 2013, 17:45

20 czerwca 2013, 23:50

To ma kraków , że to dawna stolica polskY i są tam najlepsi lekarze , uczelnie , studentY ----> myślałem że ktoś napisze coś mądrego a nie powtarzane gnioty informacyjne.------> MATRIX EXIT YO>

Piszę ekscentrycznie i taki trochę jestem ale dlatego że irytuje mnie czasem wypowiedź taka że skręty {Mi} wypaliły mu szare komórki.Nie , wręcz mają się coraz lepiej ale od kwasów Omega 3 i 6.

Co do mojego myślowego chaosu - napiszę kiedyś książkę "Przesłuchanie zarażonego mózgu ssaka zwanego człowiekiem".







Miłej nocy dla waszych pupili i was drodzy forumowicze.
Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

21 czerwca 2013, 07:42

Ja tam wolę moje miasto. Krakó jakoś mi do gustu nie przypadł.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości