Współwłasność psa ,jak to wygląda

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Pani K
Posty:7
Rejestracja:09 lipca 2012, 00:29

08 sierpnia 2012, 01:17

witajcie,chcę oddać psa na współwłasność ale jak wygląda umowa i w ogóle czy ta druga osoba musi być zarejestrowana w Związku K. tak jak ja? Ze suką jest prościej o ile trafi się na odpowiednią osobę z którą da się dogadać. Pies jeszcze nie ma wystaw.Piszcie szybciutko bo zalezy mi na czasie.
Pani K
Posty:7
Rejestracja:09 lipca 2012, 00:29

08 sierpnia 2012, 12:27

W regulaminach ZK to już kiedys szukałam i raczej to wszystko się ma do suki . Licze na to że może odezwie się ktoś kto ma na spółkę psa z inna hodowlą. Nie raz na stronach hodowli jest napisane coś w tym własnie znaczeniu.
Apocatequil

08 sierpnia 2012, 14:22

Więc to wyglada tak.
Jesli oddajesz na współwłasność psa to musi być to osoba zarejestrowana w ZKwP.
Dodatkowo oczywiście sporządzasz umowę w której są uregulowane warunki współwłasności.
Musisz zdecydować czy Ty będziesz decydować o psie czy ta druga osoba bardziej. Bo ktoś musi być pierwszym właścicielem.

No i pamiętaj, że w razie jakby drugi właściciel coś spsocił to za to 'płacisz' również Ty.
Współwłasność to trudna rzecz, musimy być pewni, że druga osoba jest krystalicznie czysta.
kathi62
Posty:1
Rejestracja:08 listopada 2014, 08:55

08 listopada 2014, 08:58

Myślałam ze jedynym rozczarowaniem będą nie przygotowane hotele, dziwne toalety czy ukryty cmentarz, ale widzę, że jest o wiele gorzej.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości