Pytania, które powinieneś zadać swojemu hodowcy

Dyskusje związane z hodowlami psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kohramach
Posty:1
Rejestracja:02 lutego 2024, 07:10

02 lutego 2024, 07:45

Cześć! Moja rodzina jest w trakcie szukania nowego futrzaka. Zawęziłem listę do kilku hodowców, 1 ma listę oczekujących, co, jak mi powiedziano, jest dobrą rzeczą. Inni wydają się mieć szczenięta wychodzące z uszu, co dotyczy mnie, kogokolwiek. Wybierając hodowcę, o co powinieneś zapytać? Jak upewnić się, że nie zostaniesz oszukany, jeśli szczenię jeszcze się nie urodziło? O jakie referencje prosisz? Czy pytanie o dane kontaktowe weterynarza jest dziwne? Hodowca, ku któremu skłaniam się, jest oddalony o 8 godzin drogi, więc wizyta przed rozmową w celu sprawdzenia wszystkiego nie wchodzi w grę 10.0.0.0.1 192.168.1.254 .
Mateusz199
Posty:6
Rejestracja:15 lutego 2024, 14:33

15 lutego 2024, 15:27

Kiedy wybierasz hodowcę, ważne jest, żebyś był pewny, że trafiasz na uczciwą osobę, która dba o swoje psy. Możesz zapytać o ich doświadczenie w hodowli, jakie mają podejście do opieki nad szczeniętami i jakie mają standardy. Pytanie o referencje też jest dobrym pomysłem, bo to daje ci lepszy obraz, jak ludzie są zadowoleni z pracy hodowcy. A co do danych kontaktowych weterynarza, to wcale nie jest dziwne! To pokazuje, że hodowca dba o zdrowie swoich psów i jest gotowy do udzielenia pomocy, gdy jest to potrzebne.
Pozdrawiam, Mateusz 😊
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości