Gruba kicia?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Romana
Posty:2
Rejestracja:18 lutego 2008, 11:01

03 kwietnia 2008, 13:59

Według mnie, kicia ma nadwagę. Moja skończyła właśnie rok i waży 4,5 kg, a 2 miesiące temu została wysterylizowana. Weterynarz twierdzi, że moja kicia ma nadwagę, a jest trochę szczuplejsza od tej na zdjęciu. Widać, że mamy podobny problem, bo moja Gwiazda uwielbia jeść. Musze jej niestety ograniczać porcje, a nie jest łatwo:)
Dośka@
Posty:148
Rejestracja:24 marca 2008, 15:47

03 kwietnia 2008, 14:13

dobrze jest jak właściciel ma świadomośc że zwierze ma nadwagę i cos w tym kierunku robi. Niestety kicia ze zdjecia siedzi długo sama w domu i jej pani sypie jej dośc pokazna ilość suchej karmy i oto efekty. Kot sie nie ma z kim wybiegać i z nudów je :( . Proby tłumaczenia włascicielce nie dały efektu..
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2008, 14:14 przez Dośka@, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
goossiia
Posty:38
Rejestracja:29 marca 2007, 20:11
Lokalizacja:Kraków

26 czerwca 2008, 15:19

Ja słyszałam , że kot o prawidłowej wadze powinien mieć wyczuwalne pod palcami żebra i lekko wcięte boki. Mam 12 letnia kotkę i podaję jej karmę Purina Pro Plan light ( ze względu na chorą trzustkę) karma jest dostępna dla niej w misce cały czas. Wcięcia nadal posiada i żebra da sie wyczuć. Karmę bardzo lubi. Kotka jest niewychodząca
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości