Purina Pro Plan czy Acana

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

12 września 2007, 10:52

Ja z mokrych karm kupuję Animondę i Leonardo, natomiast z suchych próbowałam: Royal Canin (kicie jedzą bardzo chętnie), Animondę (nie chciały jeść, bo chrupki były za drobne), Acanę (jedzą dość chętnie) i Perfect Fit (smakowała :wink:). Teraz chcę kupić na próbę małe opakowanie Ariona. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
maggie.
Posty:52
Rejestracja:24 sierpnia 2007, 19:06
Lokalizacja:szczytno/olsztyn
Kontakt:

12 września 2007, 14:16

Iza-Erin pisze:Ja z mokrych karm kupuję Animondę i Leonardo, natomiast z suchych próbowałam: Royal Canin (kicie jedzą bardzo chętnie), Animondę (nie chciały jeść, bo chrupki były za drobne), Acanę (jedzą dość chętnie) i Perfect Fit (smakowała :wink:). Teraz chcę kupić na próbę małe opakowanie Ariona. Zobaczymy.
a moje futro na odwrót - suchą animondę je aż się uszy trzęsą i bardzo lubi z tego co widzę, a na mokrą nawet spojrzeć nie chciał (tu mowa o puchach animonda carny) jednak ostatnio podpasował mu gourmet gold ale to i tak tylko troche i jedynie mus - kocio gustuje w suchych karmach, jeśli mokra to tylko mus. zna ktoś jakieś dobre mokre karmy pod postacią takiego właśnie musu? :P
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

12 września 2007, 18:59

Widziałam whiskasa, ale tego akurat nie polecam.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości