Wszystko o mięsie

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Gość

08 października 2009, 16:59

Hej. :)
Zadaję Wam pytanie,a raczej pytania. :P
Otóż,dotyczą one mięsa...

Czy trzeba gotować :
- drób
- cielęcinę i wołowinę
- ryby?
Wieprzowinę gotować trzeba,to wiem na pewno.

Jak podajecie te 5 wyżej wymienionych rodzajów mięsa - z dodatkiem ryżu i warzyw,czy samo mięsko?
Mielone,krojone?

Dajecie czasami jajko gotowane?

Z góry dziękuję! :D
Gość

08 października 2009, 18:23

Drób podaje gotowany lub surowy pokrojony na kawałki, cielęcinę i wołowinę mieloną surową . Surowe mięso zawsze przemrożone. Wieprzowiny nie daje wogóle za to rybe tylko przetworzoną. Jajko podaje surowe a właściwie jego żóltko. Wyżej wymienione produkty zawsze podaje sotte.
Awatar użytkownika
Pussia_cat
Posty:8
Rejestracja:09 października 2009, 11:33

09 października 2009, 19:56

Poszukaj w innych działach - powinna być odpowiedź. :)
misiowa
Posty:66
Rejestracja:23 lutego 2009, 16:08

25 października 2009, 18:51

Wieprzowe nie jest podobno odpowiednie dla kota. Nie daję. Serwuję kurczaka lub wołowinę. Gotowane albo surowe przemrozone zmieszane z ryżem i np marchewką. Także zdarza się ,że podaje swieze mięsko powyzszych gatunków bo nie moge sie oprzeć kotu,który prosi ,gdy przynosze zakupy. I to jest jedyna karma ,która dostaje ode mnie ( i od kota) 6 gwiazdek
misiowa
Posty:66
Rejestracja:23 lutego 2009, 16:08

25 października 2009, 18:54

Co do nabiału to żółtko z jajka ugotowanego na miękko. Podobno tak jest idealnie. Serca mój kocur jeść nie chce , czasem smietanka , no i pije rozcieńczone wodą mleczko. Wody czystej nie lubi, chyba ,że z kałuzy.
kott
Posty:8
Rejestracja:30 października 2009, 19:40

30 października 2009, 19:46

dzięki za info misiowa
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości