1STCHOICE

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

07 sierpnia 2007, 08:40

Robert Alka pisze:Przepraszam,i jeszcze raz przepraszam.dobrze ,że się nie gniewasz,ale naprawdę wart jest swojej ceny!!!Na temat BIOMILA wiem bardzo dużo i same superlatywy,mimo,ze moze jakiś pies go nie polubil,to i tak jest to znakomita karma,i ma niesamowitą przyswajalnosc!!!!
zgadzam się w 100%, moja mimo ze ma tendencje do alergii po żarciu z kukurydzą, po Biomillu nie miała zadnych dolegliwości, piękne kupy, ładna sierść, czysciutkie ząbki, swierzy oddech, energi mnóstwo, zero zbędnego tłuszczu, jak dla mnie to jest jedyna karma warta swojej ceny z obecnych na naszym rynku karm bytowych.!!!
ciekawy

27 września 2007, 01:18

jakis czas mialem okazje skonczyc karmic psa Biomillem bo zaobserwowalem ze pies juz nie moze na niego patrzec i mam okazje karmic wlasnie 1stchoicem.
Zapewne znajda sie tu znawcy ktorzy jeszcze nigdy jej z bliska nie widzieli ale sklad juz znają i oceniaja.
Moje opinie opieram w tym wypadku na doswiadczeniu i powiem Wam ze pies ja znakomicie przyswaja i uwazam ze jest to bardzo dobra oferta.

JA POLECAM
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

27 września 2007, 07:02

Tak zapewne miałeś mnie na myśli,pisząc ,że nie widziałem karmy ,a już ją oceniam.Robiłem chemiczną analizę tej karmy,jak i testy na przyswajalnosć.Wypadła identycznie jak ACANA,lecz jej cena jest zbyt wygórowana.Jej atutem napewno jest smakowitośc,przy testach 20 psów,18 zajadalo się bez problemu,testy byly 2 tygodniowe,przeprowadzone na SGGW.
Pozdrawiam .Robert ,Tosa ,FILA, I Wyżełek.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

28 września 2007, 18:30

Robert Alka pisze:Tak zapewne miałeś mnie na myśli,pisząc ,że nie widziałem karmy ,a już ją oceniam.Robiłem chemiczną analizę tej karmy,jak i testy na przyswajalnosć.Wypadła identycznie jak ACANA,lecz jej cena jest zbyt wygórowana.Jej atutem napewno jest smakowitośc,przy testach 20 psów,18 zajadalo się bez problemu,testy byly 2 tygodniowe,przeprowadzone na SGGW.
Pozdrawiam .Robert ,Tosa ,FILA, I Wyżełek.
Masz jeszcze jakies wyniki badan odnośnie przyswajalności innych karm??
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

28 września 2007, 22:09

Tak jest tego sporo.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości