Brak apetytu i apatia

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Nyna
Posty:1
Rejestracja:28 sierpnia 2007, 21:37

28 sierpnia 2007, 21:59

Witam, mam problem z moją 10-miesięczną sunią (mieszaniec goldena). Od jakiegoś czasu sunia zrobiła się strasznie smutna, szybko się męczy, głośno oddycha i często się pokłada. Kiedyś nie trzeba było jej zachęca do zabawy, sama ganiała za nami z zabawkami w zębach. Teraz rzadko się bawi i szybko traci zainteresowanie zabawą. Większośc czasu spędza przesypiając na swoim posłaniu. Wydaje mi się, że te objawy pojawiły się po pierwszej cieczce, którą skończyła jakiś miesiąc temu. Od tego czasu zrobiła się strasznie pieszczotliwa i smutna. Może stac przy kimś 15 minut bez ruchu, byleby tylko ją ktoś głaskał. Na dodatek od dwóch dni nie chce jeśc (karmimy ją od 5 miesiąca życia tylko suchą karmą - Eukanubą dla szczeniaków i nigdy się nie buntowała. Fakt, podkarmiamy ją trochę, ale nie więcej niż wcześniej podkarmialiśmy). Próbowałam jej gotowac i kaszkę z mięskiem i rosołkiem zjada bez problemu, choc nie z takim apetytem jak kiedyś. Nie wiem czy to jakiś typowy "objaw" np buntu przeciwko monotonnemu jedzeniu, czy objaw dojrzewania, czy może jakaś choroba. Bardzo proszę o radę.
Vectra
Posty:27
Rejestracja:19 listopada 2006, 22:08

29 sierpnia 2007, 01:05

A może ciąża urojona :?:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości