DONek mały problem

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Darkness78
Posty:1
Rejestracja:31 stycznia 2008, 10:00

31 stycznia 2008, 10:47

Witam serdecznie. Jeżeli odpowiedź na moje pytania została już wyczerpana to przeprasazam ale nie potrafiłem odnaleść. Mam DON ka, ma 9 tygodni. Kiedy brałem go od chodowcy stwierdził, iż karmi go zupami i w zasadzie resztkami ze stołu (co nieco mnie zdziwiło ;). Po przeczytaniu fachowych mam nadzieje publikacji zdecydowałem się na karme suchą ROYAL CANIN BABY DOG + zgodnie z zaleceniem weta zestawem witamin SALVIKAL. Na poczatku wszytsko było w porządku niestety później po okresie jakichś może 2 tygodni od rozpoczecia karmienia ROYALEM mały zaczął robić strasznie żadkie kupy. Nie jest to forma rozwolnienia ale nieco martwi mnie ten fakt. Dodatkowo często ma coś w rodzaju czkawki nie wiem czy tak ma być czy może coś jest nie tak. Z góry dziękuje za wyrozumiałość i pomoc. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

31 stycznia 2008, 23:03

czkawka jest typowa przypadlością szczeniąt, rozwolnienie nietety nie . Z tym nalezy zgłosić się do lekarza.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości