Gotowane z suchym ?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Gość

28 września 2007, 20:00

dziekuje bardzo za odpowiedz !
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

28 września 2007, 22:20

Gotowane z suchym,nie powinno się tak karmić psów.Albo ,albo.Przynajmniej tak wychodzi z badań przeprowadzonych na światowych uczelniach.Ja wiem,ze może pies tak jesc całe życie,ale nie jest dobre rozwiązanie,ciągle podrażniony układ pokarmowy i to wszystko. :(
NOVA_62
Posty:143
Rejestracja:27 marca 2007, 20:07
Lokalizacja:KRAKOW
Kontakt:

29 września 2007, 13:38

Robercie, nie rozumiem co znaczy podrazniamy, w jaki sposob, czy moglbys napisac szerzej na ten temat. przeciez jak karmie psa gotowanym, tz. ryz+mieso+jarzyny, to dodatkowo daje np. kosci cielece, ciasteczka na szkoleniu, itp. czyli nie zawsze to samo. Czy tez podrazniam przewod pokarmowy? . Z tego, co mowili mi wet. chodzilo o zle zbilansowanie przy mieszaniu , o nic innego. Wet powiedzial : musialaby pani umiec obliczyc, uwzgledniajac aktywnosc psa, wiek, itp., niestety nie potrafie. wiec nie powinnam mieszac suche z gotowanym.
elza
Posty:135
Rejestracja:06 listopada 2007, 13:51
Lokalizacja:Kraków

07 listopada 2007, 10:55

Talia pisze:Ja cały czas karmie tak mojego psa, tzw: rano suche (120g Eukanuby(dzienna dawka 210g) i po południu ryz z mięsem i marchewką).
Mój weterynarz dobże ocenił ten sposób karmienia:P
Mój pies jest ze schroniska. Tam tez był karmiony twoim systemem tylko nie Eukanubą :) . Trzymam ten system. Mam problem z suchym. Purina nie podchodzi i nie mam pomysłu czym zastapic purine.
Awatar użytkownika
AgataK.
Posty:14
Rejestracja:18 października 2007, 13:24

30 listopada 2007, 18:43

Ja od zawsze karmię swoje psy w ten sposób że rano dostają suche/eukanubę/ a wieczorem gotowane/ryż wołowinę i warzywa/ Wydaje mi się że im to odpowiada, sierść błyszcząca, nie drapią się, kupy ok, energii mają mnóstwo(co czasem jest męczące :lol: ) więc ja napewno zostanę przy takim systemie karmienia! Myślę że tyle ile ludzi na świecie tyle teorii na temat karmienie psów.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości