jak karmic szczeniaka

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Andrzej Capik

21 lutego 2007, 13:14

Witam. jestem tu po raz pierwszy. mam takie male pytanko czy ktos orietuje sie ile oczarki powinny wazyc np w pierwszym , drugim ,trzecim itd. miesiacu zycia. nigdzie takich danych nie moge uzyskac. moze ktos z Was prowadzil sobie takie dane na temat swoich szczeniaków?
Mam suczke (ma ok 8 tyg) ktora znalazlem na drodze lecz jeje wiek nie jest do konca znany. oprocz takich chorób jak tasiemiec, wszy w niezliczonej ilosci wazy obecnie 6 kg. jest pod scislym nadzorem weterynarza. wszy zniknely , srodki na odrobaczenie zostaly podane. podaje jej obecnie karme Boscha dla szczeniat duzych ras. Z karmy mala jest zadowolona. jest bardzo ruchliwa i o dziwo bardzo posluszna.
jezeli ma ktos takie informacje z gory dziekuje.
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

21 lutego 2007, 17:45

Nie mogę Ci tego linku posłać na priva więc zaryzykuję wklejenie tutaj (nie wolno :wink: ) - może dasz radę skopiować zanim go Admin wykrzyżykuje. Masz tam wagę ONKA od 1-12 miesiąca życia - psy i sunie:
http://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Przy przeklejaniu trochę się tabelka deformuje ale da się przeczytać :) Wynika z tego że w wieku 8 tygodni powinna ważyć 7,5 kg. Waży trochę mniej, ale przy tak dobrej opiece w najbliższych tygodniach na pewno będzie kompensować wzrost. Zresztą może jest młodsza :wink:
Gość

21 lutego 2007, 18:08

dzieki. nie spodziwalem sie ze ktos ma takie dane.
tak wazy malo ale biorac pod uwage ile tego swinstwa na skorze miala to i tak ze ja doszczetnie nie zjadly.suczka jest urocza. wszedzie jej pelno.
pozdrawiam
motocomplex
Posty:9
Rejestracja:21 lutego 2007, 20:29
Lokalizacja:Jaktorów

22 lutego 2007, 17:33

witam kochanego administratora ktory tak skrzetnie wycina linki do stron. informacji ktorej szukalem a dzieki uprzejmosci znalazlem jest teoretycznie nie do zdobycia.
ale udalo mi sie to sciagnac przed adminem.
\pozdrawiam
mi-la
Posty:13
Rejestracja:25 stycznia 2007, 22:53

22 lutego 2007, 18:02

Ja niestety sie na ten link nie załapałam.Czy któreś z was może mi przesłać na pw? Będę baaaardzo wdzięczna.
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

22 lutego 2007, 19:12

Zrobione :D
Awatar użytkownika
boguś
Posty:220
Rejestracja:20 września 2006, 18:11
Lokalizacja:Zielona

23 lutego 2007, 16:14

Jak ktoś jest zarejestrowany to nie ma problemu,zawsze idzie posłać na PW
PODZIEMIE DZIAŁĄ :wink:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości