JAKIE PREMIUM JAKIE HIGH PREMIUM!!??

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

natasza
Posty:7
Rejestracja:19 lipca 2006, 19:55
Lokalizacja:Wrocław
Kontakt:

29 sierpnia 2007, 17:04

No to czekam na najkompetentniejszych...
Gość

29 sierpnia 2007, 17:07

Anonymous pisze: a uregulowania prawne sa tylko do premium....
czy ja cos przeoczylem czy napisalem cos o premium?
agnieszkaa

29 sierpnia 2007, 17:23

Tak GOSC pisałeś między innymi o premium cytuje:

"Nie ma zadnej granicy nad karmami , ktora wyznaczala by klase premium, super premium i high premium"
Awatar użytkownika
GIZIU
Posty:350
Rejestracja:21 sierpnia 2007, 12:17

29 sierpnia 2007, 18:09

Robert - a już kiedyś obiecałeś, że z gośćmi w przebraniu nie rozmawiasz.
Oczywiście, są pewne normy jeżeli chodzi o karmy a jeżeli chodzi o ich wybór - to czy jest na niej napisane premium czy superpremium - jakie to ma znaczenie. Każdy doświadczony hodowca do "swojej" karmy dochodzi czasem latami. To wszystko zależy od wielu czynników - co to za pies, rasa, potrzeby, wrażliwość na niektóre składniki itp. Jednemu podejdzie ta, innemu inna. U jednego bedzie to premium a drugiego superpremium. Wiadomo - wszędzie są oszuści - ja znam karmy z lidla, czy biedronki na których napisane jest premium - a to wielki syf. Dlatego, też trzeba się ciągle wiele uczyć, analizować - co potrzeba mojemu psu, jak reaguje na karmę głównie patrzeć na skład pod kątem swoich potrzeb.
I gościu nie czepiaj sie Owczarza - bo w tym wypadku uważam, że w kwestii karm Owczarz, zna się tu jak mało kto. Dzięki niemu zainteresowałem się diamondem i chs - chce je wypróbować.
pozdrawiam
natasza
Posty:7
Rejestracja:19 lipca 2006, 19:55
Lokalizacja:Wrocław
Kontakt:

30 sierpnia 2007, 12:45

Noi prosze,obrzucanie sie wzajemne wyzwiskami a konkretów zero.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości