Karma w puszkach - która warta podziwu ?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Gość

04 maja 2007, 18:49

Karmię mojego pieska gotowanym pożywieniem (drób+ryż), jednak postanowiłam wprowadzić do jego jadłospisu gotową karmę w puszkach :)
Mam dylemat, gdyż wybór jest duży, a mnie interesuje karma z wyższych półek, łatwo dostępna nawet w takim mieście jak Tychy, ale przede wszystkim musi być pełnowartościowa i warta podziwu. Chodzi mi o to, by gotowane jedzonko + gotowa karma stanowiły idealną całość tego, co psu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i zdrowia przez całe psie życie. Sposób karmienia przedstawiam poniżej:
rano - gotowa karma z puszki
późne popołudnie - gotowane jedzonko
Dodam też, że dotychczas nie dodawałam do gotowanego jedzenia żadnych witaminek, i nie zamierzam tego zmienić, więc zależy mi, aby karma zawierała już w sobie to, co niezbędne.
Proszę o radę, której firmy karmę mam wybrać ?
Czy ANIMONDA spełnia moje wymogi ? Czy jest karmą wysokiej jakości ?
Może jeszcze macie jakieś propozycje ? Serdecznie proszę o porady :)
Gość

05 maja 2007, 13:23

Animonda godna polecenia.
Awatar użytkownika
nekko
Posty:44
Rejestracja:11 grudnia 2006, 19:01

11 maja 2007, 19:00

Przez dłuższy czas stosowałam animondę brocconis dog ale dla 40-kg psa było to trochę drogo (chociaż i tak w porównaniu z innymi urzeka ceną). Zawartość tych puszek to jest to, co mój futrzak wręcz kocha, chociaż on właściwie lubi wszystko, co w misce. :lol: My karmiliśmy rano puszką a wieczorem suchą (najpierw Puriną DC potem britem) i efekt był całkiem całkiem: psina była zdrowa, sierść lśniąca i obywało się bez problemów żołądkowych. POLECAM.
KMS
Posty:1
Rejestracja:24 maja 2007, 16:54

24 maja 2007, 16:59

Poszukuje w Polsce karmy w puszkach WINALOT, ktora karmie obecnie psa w Anglii. Niedlugo wracam z psem do Polski i nie bardzo bym chciala zmieniac mu pozywienie. czy ktos wie, czy WINALOT jest gdzies dostepna w naszym kraju?
Gość

04 lipca 2007, 19:27

Polecam animonde i hillsa-to mokre karmy z najwyższej półki,moja niunia się tym zajada.
Awatar użytkownika
maxymi
Posty:202
Rejestracja:01 listopada 2006, 10:21
Lokalizacja:Kamień k. Chełma Lubelskiego
Kontakt:

05 lipca 2007, 18:19

a o belcando co sądzicie?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 30 gości