karmienie psa

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
patrilla
Posty:299
Rejestracja:19 września 2005, 20:53
Lokalizacja:Toruń

26 maja 2007, 10:34

Hodowca cos mało zadbał o Waszą wiedzę ....
Te "ropki" rozmiękcz wacikiem moczonym w letnim naparze rumianku, potem usuń możesz to zrobić silniej pocierając lub palcami jesli sie nie uda odciąć jednak to bardzo niebezpieczne chyba ze masz nożyczki z okragłym czubkiem i najlepiej zrobić to jak pies jest senny ...
co do karmienia małe psy karmi sie często i małymi porcjami w jego wieku około 4 razy jedzonko nie rozepcha brzuszka lepiej sie strawi w małych porcjach ...
Gość

26 maja 2007, 13:12

Dziekuje slicznie patrilla.Zadzialalo,wszystko zeszlo,a bylo takie zaschniete.Ile razy dziennie musze mu czyscic oczka? i czym? teraz zrobilam patyczkiem do uszu.I czy codziennie rumiankiem czy woda? czy tez suchym patyczkiem.Dziekuje:)
Awatar użytkownika
patrilla
Posty:299
Rejestracja:19 września 2005, 20:53
Lokalizacja:Toruń

26 maja 2007, 18:39

mozesz letnia przegotowaną woda na zmianę z rumiankiem w miarę potrzeby czyść, niektórzy muszą raz dziennie inni raz na 2,3 dni obserwuj wydzielanie.
patyczek zwilżony - suchy nie zbierze wszystkiego :) a jesli całe oko chcesz przemyć wacikiem pamiętaj od zewnętrznego do wewnętrznego koncika oka
Gość

28 maja 2007, 10:32

Dziekuje za odpowiedzi.Mam nastepne pytanko.otoz karmie mojego psa sucha zamoczona karma wymieszana z ryzem,tak jak zalecil mi hodowca.Jak dlugo trzeba moczyc ta karme?kiedy moge podawac mu sucha nie zamoczona?Przeciez on musi jesc cos twardego dla zdrowia zabkow.I czy juz moge wprowadzac mu powoli inna karme?.
Awatar użytkownika
patrilla
Posty:299
Rejestracja:19 września 2005, 20:53
Lokalizacja:Toruń

29 maja 2007, 10:13

ale po co ten dodatkowy wypełniacz do karmy? albo karma + np oliwa z oliwek albo ryz+ mięsko+ warzywa+ suplementy...
na razie uki ma mleczaki i je będzie zmieniał cieżko będzie mu gryźć jeśli karma jest twarda ale powoli możesz zacząć probować dawać 'suchą" ale czy to moczenie to taki wielki problem? czym go karmisz obecnie?
prosze zaloguj sie chciałabym Ci przesłać pewne linki na priva :)
Gość

29 maja 2007, 12:33

jestem zarejestrowana a gdy sie loguje pisze ze nieaktywne dane uzytkownika,nie rozumiem dlaczego.Obecnie karmie go Sucha namaczana karma z ryzem.Niemiecka nazwa Bosch,taka dostalam od hodowcy.Jak nie bede mogla sie zalogowac na moim starym niku to sprobuje zalozyc nowy
Gość

29 maja 2007, 12:40

Zarejestrowalam sie na nowo.
Gość

29 maja 2007, 12:41

I dalej jako gosc ,nie wiem co mam za problemy:(
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

29 maja 2007, 13:36

A odebrałaś maila aktywacyjnego? Sama rejestracja to nie wszystko, trzeba kliknąć na link aktywacyjny przysłany mailem z Krakvetu i dopiero się logować. Jeśli to wszystko zrobiłaś prawidłowo to pozostaje Ci tylko p. Marek jako ostatnia deska ratunku :wink: .
Gość

29 maja 2007, 14:06

Wlasnie czekam na ten emeil i cos nie przychodzi,Za pierwszym razem jak sie rejestrowalam tez nie przyszedl.Tak ze nie wiem o co chodzi.
Gość

29 maja 2007, 14:16

Nie wiem co jest mojemu psu.od godziny chodzi i chrzaka jakby mu cos w gardle stalo to nie jest chyba czkawka,Co mam robic w tej sytuacji troche jestem przestraszona
Ania__32
Posty:32
Rejestracja:09 maja 2007, 09:32
Lokalizacja:Niemcy

29 maja 2007, 14:27

Przepraszam ,ale ze mnie gapa.jednak przyszedl emeil poprostu nie zauwazylam.Juz jest ok
Awatar użytkownika
patrilla
Posty:299
Rejestracja:19 września 2005, 20:53
Lokalizacja:Toruń

29 maja 2007, 15:25

czasem pies podczas picia sie zakrztusi poza tym może coś zjadł - kawałek patyczka a nawet zwykły włos i to utkwiło jesli takie objawy przedłużają sie do kilku godzin lepiej zahaczyć weta :D
powoli możesz zacząć mieszać ta karmę z inną ale po coc chesz zmieniać jeśli ten junior psu służy??
Ania__32
Posty:32
Rejestracja:09 maja 2007, 09:32
Lokalizacja:Niemcy

29 maja 2007, 15:49

Naszczescie mu to przeszlo.Chce mu troche urozmaicic jedzenie dlatego chcialam mu dodac troszeczke karmy dla szczeniat winston a to nie jest sucha karma.Chce mu dodawac troszeczke do tej co je obecnie,a powiem ze jest z niego lakomczuszek wcina 4 razy dziennie i miska wyglada jakby byla juz umyta:).
Ania__32
Posty:32
Rejestracja:09 maja 2007, 09:32
Lokalizacja:Niemcy

30 maja 2007, 21:27

Patilla chcialas mi przeslac jakies linki.Jak to aktualne to bardzo prosze,z checia poczytam:)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości