my westie

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 sierpnia 2005, 19:46

Dana stawiam Ci 6 podeejrzewam, ąe jesteś studentem lub lekarzem oby więcej tak świadomych właścicieli zwierząt było w naszym kraju. Niemniej też zasygnalizuje że koprofagia może być wynikiem niedoboru witamin zwłaszcza z grupy B
boguś

18 sierpnia 2005, 20:23

fajnie wystarczą dwa cytaty z ksiązek i 6,trzeba troszke poszperać w necie i zdarzają się przeciwieństwa,więc moim zdaniem to za mało na 6 :lol: zauważyłem pewną rzecz badania amerykańskie czasami wykluczają europejskie,może Pan mi odpowie dlaczego tak jest?Może to ma związek z lobingiem firm :?:
dana
Posty:9
Rejestracja:14 sierpnia 2005, 01:17

18 sierpnia 2005, 20:46

boguś>> a ty nie zazdrość tylko szperaj a dostaniesz też 6 :P :lol: :lol:
Dana stawiam Ci 6
:oops: :oops:
boguś

19 sierpnia 2005, 10:21

Akurat pracuje w szkole i jakbyśmy dawali 6 za byle co to by było,ocena celująca należy się za znaczne wykroczenie poza program,a za cytaty ew.mierny :lol: ,nie zazdroszcze tylko obiektywnie oceniam.Pan Jarek daL Ci 6 jego sprawa,i jego system oceniania, ato było moje zdanie,nie ma to nic wspólnego z zazdrością,nie zrażaj sie do mnie bo nikt tu nie pisze pracy magisterskiej tylko doradza najlepiej jak umie i każde sugestie są dobre,aPan Jarek ew. to wyprostuje jakby było coś nie tak.Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
emer
Posty:36
Rejestracja:25 lipca 2005, 16:37
Kontakt:

19 sierpnia 2005, 12:02

Fajnie "słucha" się tej Waszej polemiki ... :lol:
Ale nasz vet może lepiej gdyby juz nie oceniał naszych postów - aż sie boję co ja bym dostał za swoje ... :roll:
boguś

19 sierpnia 2005, 13:03

Myślę ,że fajnie jest jak się nikt nie obraża.może to nasze przegadywanie wniesie trochę humoru między problemy naszych psiaków :lol:
dana
Posty:9
Rejestracja:14 sierpnia 2005, 01:17

19 sierpnia 2005, 16:04

boguś napisał
Akurat pracuje w szkole i jakbyśmy dawali 6 za byle co to by było,
No :roll: to ja się teraz nie dziwię że tylu maturzystów nie dostało sie na studia :twisted: :twisted: zanizyliście im oceny :shock:

A tak na poważnie może i u nas kiedyś doczekamy się świadomych właścicieli zwierząt :!: Przecież to ----żywy organizm który w dużej mierze od człowieka zależy jak będzie funkcjonował i jak długo żył .

Dlatego Boguś -- mądrych cytatów fachowców w swym fachu --na forum nigdy nie za wiele :P :)

pozdrawiam
boguś

19 sierpnia 2005, 17:30

I do tego właśnie służy forum,Ty masz jakieś książki i doświadczenia dzielisz się nimi,ja coś znajdę też napiszę,zaoszczędzi to mnóstwo czasu wszystkim,azwierzakom dzięki temu będzie żyło się lepiej.Cale życie musimy się uczyć :lol:I o dysplazji ładnie napisałaś,chyba wet ma rację co do studentki,widzisz kto chce to się dostanie na studia :lol: Znalazłem jeszcze coś co jest dobrym podsumowaniem"nasza wiedza o psach to mieszanina faktów i opinii.Faktów dostarczają same psy,opinie pochodzą od ludzi.Jeśli chcesz poznać fakty ,patrz na swojego psa.Gdy potrzeba ci opinii,rozmawiaj z ludźmi"
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

22 sierpnia 2005, 13:58

oj muszę wam przerwać cieszę się że dyskutujecie ale nie na temat, takie posty zostana usunięte jest to forum śc iśle tematyczne i nie rozmawiamy tu o szkole, telewizji, łowieniu ryb itp. Nikogo nie chcę oceniać tą szóstką dałem wyraz prawidłowej odpowiedzi jaką sam bym udzielił i tak ją traktujmy. Wielu z was pomaga z doświadczenia, niektórzy z tego co gdzieś wyczytali. Nie jestem alfą i omegą ale na tyle na ile się znam staram sie to przefiltrowywać. Wy jesteście specjalistami z innych dziedzin i chylę przed tym głowę.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości