Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

sympatykpilki14
Posty:10
Rejestracja:18 czerwca 2011, 22:12

30 czerwca 2011, 00:22

Przeczytałem prawie wszystkie posty i mam dylemat!!!!! Czy w obrebie danej firmy mozna zmieniac smaki karm w sensie np Biomill Stosowac co jakis czas np z Kurczakiem cena 260 za 15 kilo , potem ta z jagnieciną cena 290/15 kilo i tp ?????? Mam dylemat czy nie zaryzykować i po skonczeniu worka Royal Canin przejsc na karme bez zboz..
White Wolt, Wolfbrud czy jakos tam , ToTW i ktorą z nich ,czy moze Biomill .... a Biomiill to mercedes wsrod karm nie wiem moze przesadzam ale mam dwa psy tylko i chce im gogodzic panie Robercie dwa slowa???????
sympatykpilki14
Posty:10
Rejestracja:18 czerwca 2011, 22:12

30 czerwca 2011, 00:24

wiem ,że japanisze też szukala karmy doskonalej hehe:) mozemy podać sobie rękę!!!!!!:)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

30 czerwca 2011, 08:38

Nie ma karmy doskonałej :wink:
sympatykpilki14
Posty:10
Rejestracja:18 czerwca 2011, 22:12

30 czerwca 2011, 11:24

Ale czy w obrębie danej karmy można zmieniac np rodzaje bialka i nic psu nie będzie??????
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

30 czerwca 2011, 13:54

Ogólnie tak,ale to jest odpowiedż ogólna,trzeba by było sprawdzić składniki poszczególnych linii itd.
wisienkania10

03 lipca 2011, 10:17

Wybór karmy nie jest prosty, jest wiele na rynku, a i tak musimy się kierować gustem naszego pupila. 8)
To on ją je. :mrgreen: Moim zdaniem jedną z lepszych jest Eucanuba, sypie się jej troche mniej niż zwykłej suchej karmy, jest dość droga ale za to naprawdę dobra, zwłaszcza dla psów alergików. Ciekawy artykuł znalazłam ostatnio właśnie na temat suchej karmy polecamxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxNie każdy wie jak karmić, ale warto zasięgnoąć porady od kogoś kto wie na ten temat więcej od nas.
Pozdrawiam :D
skrzeli
Posty:161
Rejestracja:24 września 2010, 12:56

03 lipca 2011, 23:20

Jak dla mnie eukanuba to jedno z ostatnich miejsc na liście - zarówno jeśli chodzi o skład, w związku z nim o cenę, plus dość brzydkie doświadczenia na zwierzętach, co można niestety obejrzeć na popularnych dość filmikach.
Zgadzam się, że to pies wybierze swoją karmę, ale na szczęście ja też ma coś do powiedzenia :twisted:
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

04 lipca 2011, 11:56

wisienkania10 pisze:Wybór karmy nie jest prosty, jest wiele na rynku, a i tak musimy się kierować gustem naszego pupila. 8)
To on ją je. :mrgreen: Moim zdaniem jedną z lepszych jest Eucanuba, sypie się jej troche mniej niż zwykłej suchej karmy, jest dość droga ale za to naprawdę dobra, zwłaszcza dla psów alergików. Ciekawy artykuł znalazłam ostatnio właśnie na temat suchej karmy polecam xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxNie każdy wie jak karmić, ale warto zasięgnoąć porady od kogoś kto wie na ten temat więcej od nas.
Pozdrawiam :D
Kolejna darmowa reklama :evil:
Profesjonalne porady jak karmić psy znajdują się na forum Krakvetu jest tu sporo osób znających się na rzeczy.
Ajaa

10 lipca 2011, 23:59

Mój pies je tylko gotowane potrawy.Nie chce żadnej kupowanej karmy.Natomiast teściowa ma kota ,kóry je tylko puszki.Ale wiadomo kot ma inne wymagania i przyzwyczajenia.Osobiście boje się kotów.Zagladnąć wstecz do historii to można się dowiedzieć ,że mają ,,powiązania" z datą śmierci itp.Dlatego mam 2 pieski i są moją pociechą a datę smierci mogę poznać tu;http://www.smierc.org/
Awatar użytkownika
Alto
Posty:146
Rejestracja:19 sierpnia 2009, 22:34

12 lipca 2011, 10:58

i kolejny troll :evil: ależ się ich ostatnio namnożyło :roll:
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

12 lipca 2011, 12:15

Są coraz sprytniejsi-przynajmniej tak im się wydaje :wink:
Gość

14 lipca 2011, 12:50

Witam, byłam tu jakiś czas temu zarejestrowana, ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć swojego nicka...A jak się próbowałam zalogować "od nowa", to się dowiedziałam, że ktoś używa już takiego maila (no ja właśnie, kiedyś, kiedyś....;)) i się zalogować tyż nie mogę.

Napiszę więc na razie jako gość:).
Potrzebuję porady odnośnie wyboru karmy. Mam seterkę (seter gordon szkocki) 6 letnią. Na początku gotowałam dziewczynie różności, ale jak się urodził nasz 1 syn z braku czasu przerzuciliśmy się na Acanę...już z 2 lata je tą Acanę, ale sierść zrobiła się jej brzydka, matowa, pokudłacona, ciężko ją rozczesać...Prócz tego Stella (nasza sunia;)) mocno utyła, bo po sterylizacji jest, no i niestety po urodzeniu dzieci nie mam już dla niej tyle czasu na wybieganie i ruch :oops: :( .
W związku z tym poradzicie mi może jakąś dobrą, a nie najdroższą (na pewno poniżej 200zł) karmę...Sama nie wiem jakie składniki wróciłyby blask jej sierści, w ogóle nie jestem już w temacie karm. Starałam się tu czytać, ale te wszystkie skróty, których używacie :shock: , ja poproszę pełną nazwę :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

14 lipca 2011, 13:06

Po co znowu reklamujesz się za darmo lub kogoś to jest zakazane na forum(regulamin),dodatkowo jest to forum Krakvetu i większość karm mozna kupic u nich w sklepie.
Czy Brit to idealne rozwiązanie w tym konkretnym przypadku-nie!!!!!!!!!!!!!!!.Mozliwe ,że Brit Care by się sprawdził,ale nie zwykły premium.
Gość

14 lipca 2011, 13:21

Robert A. pisze:Po co znowu reklamujesz się za darmo lub kogoś to jest zakazane na forum(regulamin),dodatkowo jest to forum Krakvetu i większość karm mozna kupic u nich w sklepie.
Czy Brit to idealne rozwiązanie w tym konkretnym przypadku-nie!!!!!!!!!!!!!!!.Mozliwe ,że Brit Care by się sprawdził,ale nie zwykły premium.
Coś mi posty wcina, już 3 raz piszę :? . Czyli Brit care, tak? Zapomniałam dodać, że jeszcze przed Acaną mieliśmy krótką przygodę z Bitem, ale takim zwykłym, hmmm chyba w granatowym opakowaniu i nie za bardzo Stelli podszedł, straszne bąkipo nim puszczała;).
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

14 lipca 2011, 13:25

To kup Fitmina,tak jak napisałem,teraz to i tak jest gdybanie co i jak?Na wszelki wypadek możesz kupić mniejsze opakowanie.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości