Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

paul33

22 sierpnia 2011, 18:29

To podaję nazwę bez linku :
Hill's Prescription Diet r/d Feline
Hill's Prescription Diet w/d Canine
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

22 sierpnia 2011, 21:50

Dla kotów i dla psów jednocześnie?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

22 sierpnia 2011, 22:00

mam nadzieję , że to błąd i chodzi o psa. dobrze byłoby aby pytanie umieszczać w jednym miejscu , bo jest ono zdublowane w tym samym dziale.
Patka!
Posty:16
Rejestracja:01 sierpnia 2011, 18:28

23 sierpnia 2011, 16:17

Jaka bedzie najlepsza karma dla cocker spaniela angielskiego?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

23 sierpnia 2011, 16:38

Nie będzie najlepszej karmy,bo coś takiego nie istnieje,kazdy pies jest inny i co dla jednego jest super inny może nie zjeść lub mieć problemy np gastryczne czy skórne.Nie ma na to mądrych.Napisz coś więcej o psie to pomyslimy.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

26 sierpnia 2011, 07:04

Darmozjady non stop za darmo reklama nic innego nie potrafią zrobić ech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czarno_czerwona
Posty:184
Rejestracja:19 sierpnia 2011, 15:10

28 sierpnia 2011, 22:38

Co do spaniela napewno nie RC cocer spaniel. Zawsze śmieszyly mnie te karmy tzw dla ras :D. Wchodziły wtedy kiedy RC był jeszcze dobrą karma ja miałam spanielo podobnego no i zainteresowałam się tym i w składzie róznice były minimalne tzn w składnikach na końcu listy czyli praktycznie żadne. Granulki tez takie same :P . Tylko cena wyższa.
annp
Posty:10
Rejestracja:31 sierpnia 2011, 20:27
Lokalizacja:Bielsko-Biała

31 sierpnia 2011, 20:44

Witam, poszukuję dobrej karmy dla mojej suni - 5 letni york.
Niestety przez kilka lat była karmiona RC, od końca zeszłego roku zaczęły się dziać dziwne rzeczy związane z intensywnym świądem wokół pyszczka (dolne i górne wargi, broda oraz okolice wąsów), który powoduje że piesek wydrapuje sobie rany. Została zmieniona karma na Hill's Z/D - nic to nie dało. Ostatnio dostawała również Purinę Pro Plan Sensitive która jej zresztą smakowała. Lecz szukam czegoś z wyższej półki. Co do świądu- ta kwestia nie została rozwiązana - lekarze rozkładają ręce :cry: a ja już nie wiem co robić - nie chcę jej obciążać sterydami. Nie wiadomo co jest przyczyną tak intensywnego świądu. Stosowaliśmy również silną maść Mycosolon która przyniosła ulgę mojemu suni na bardzo krótki czas. Może ktoś z Was jest mi w stanie coś doradzić w tej kwestii :(
Ważne jest dla mnie żeby karma posiadała małe granulki gdyż już kilka razy sunia się krztusiła a krojenie karmy stało się bardzo czasochłonne.
pawel C

31 sierpnia 2011, 22:28

Ja też niedawno zmienialem Royala... Myslę ,że wybierz coś z tych karm Biomill , Nutra Gold , Totw , Orijen ,White Wolf , Wolfsbrut. , 1-st Choice , BEnto Kronen... Myślę ,że to 7 firm ktore produkuje nazdrowsze karmy .. Kolejność przypadkowa...Royal i hills to slabe karmy i przedewszystkim nie zdrowe .. ja uzywam Nutre Gold bo jest atrakcyjna cenowo...
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

01 września 2011, 08:10

annp pisze:Witam, poszukuję dobrej karmy dla mojej suni - 5 letni york.
Niestety przez kilka lat była karmiona RC, od końca zeszłego roku zaczęły się dziać dziwne rzeczy związane z intensywnym świądem wokół pyszczka (dolne i górne wargi, broda oraz okolice wąsów), który powoduje że piesek wydrapuje sobie rany. Została zmieniona karma na Hill's Z/D - nic to nie dało. Ostatnio dostawała również Purinę Pro Plan Sensitive która jej zresztą smakowała. Lecz szukam czegoś z wyższej półki. Co do świądu- ta kwestia nie została rozwiązana - lekarze rozkładają ręce :cry: a ja już nie wiem co robić - nie chcę jej obciążać sterydami. Nie wiadomo co jest przyczyną tak intensywnego świądu. Stosowaliśmy również silną maść Mycosolon która przyniosła ulgę mojemu suni na bardzo krótki czas. Może ktoś z Was jest mi w stanie coś doradzić w tej kwestii :(
Ważne jest dla mnie żeby karma posiadała małe granulki gdyż już kilka razy sunia się krztusiła a krojenie karmy stało się bardzo czasochłonne.
W temacie świądu Masz coś na privie.

Co do karmy to w Twoim konkretnym przypadku polecam http://www.krakvet.pl/nutro-choice-adul ... 13091.html.
annp
Posty:10
Rejestracja:31 sierpnia 2011, 20:27
Lokalizacja:Bielsko-Biała

01 września 2011, 08:54

Dziękuję, a czy znalazłaby się karma z rybką? Mojej suni nie bardzo podchodzą karmy, ale te które były z rybką zawsze jej smakowały.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

01 września 2011, 08:55

Z rybką to TOTW.
annp
Posty:10
Rejestracja:31 sierpnia 2011, 20:27
Lokalizacja:Bielsko-Biała

01 września 2011, 10:26

TASTE OF THE WILD Pacific Stream Canine Formula znalazłam tą, szkoda że duże granulki.
Freedom
Posty:128
Rejestracja:09 sierpnia 2011, 19:28

01 września 2011, 12:58

Czołówka karm-White Wolf,wystarczy wpisać nazwę,i poczytajcie ,bo warto.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości